Neden Ziyaret Etmelisiniz - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
26-28 Mayıs 2022, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

3 gün sürecek, yenilikçi içeriğiyle tüm kademelerden eğitimcilere hitap eden harika bir etkinlik!

3 gün sürecek, yenilikçi içeriğiyle tüm kademelerden eğitimcilere hitap eden harika bir etkinlik!

Fark Yaratan Bir Eğitim Fuarı ve Konferanslar Dizisi

Dünyanın dört bir yanından bir araya gelecek olan endüstri liderlerinin ve her kademeden eğitimcinin vereceği konferansları ücretsiz olarak dinleyebilir, workshop'larına katılabilirsiniz. Ortak çalışmaya dayalı ve yenilikçi oturumları sayesinde öğrendiğiniz eğitim metotlarını hemen sınıflarınızda uygulamaya geçirebilirsiniz.

Size Özel Hazırlanmış İçerikler

GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi eğitim sektöründen doğru kişilerle sürekli olarak fikir alışverişinde bulunarak en doğru ve en güncel içerikleri aynı çatı altında sunmaya hazırlanıyor.

Ayrıca GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi Konferans’ında da yer alabilirsiniz! Öğrencilerinizi eğitime teşvik eden ilham verici yenilikleri duymak isteriz!

En Son Ürünleri ve Yenilikleri Keşfedin

Fuarımız global pazar liderlerinin canlı sunumlarının yanı sıra en yeni eğitim ürünlerini ve hizmetlerini ziyaretçilere sunacak. Dünya çapında tanınırlığa sahip eğitim fuarı ve konferanslarından biri olan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi tüm eğitim alanlarından 100’ü aşkın dünyaca ünlü eğitim markasının en iyi ve en yeni ürünlerine ev sahipliği yapacak.  

Okul müdürlerinden tedarik müdürlerine, bölüm başkanlarından dekanlara, profesörlerden öğretmenlere kadar tüm seviyedeki eğitimciler için organize edilmiş olan GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde herkes için bir şeyler var.

Neden Ziyaret Etmelisiniz

ZİYARETÇİ OLUN