Yakında, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

MORE AND MORE CANLI YAYIN DERS PLATFORMU HİZMETİ İLE UZAKTAN EĞİTİM’E KATKI SAĞLIYOR

Okul öncesinden lise seviyesine kadar yayımladığı kitaplarla İngilizce öğretimine katkıda bulunmayı hedefleyen More and More,

ayrıca medya kanallarında öğretmenlere, öğrencilere ve velilere güncel konu anlatımları, sorular, soru çözümleri ulaştırmaya devam ediyor.

Web2 araçları ile Türkiye geneli online sınavlar da yapan More and More, öğretmenler ve öğrencileri buluşturan canlı yayın ders platformu hizmeti sağlıyor.

Her zaman olduğu gibi bu zorlu süreçte de kitapların akıllı tahta uygulamaları kurmayokul.com adresinde öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin kullanımına ücretsiz olarak sunulmaktadır.

kurmayokul.com adresinde tüm kaynak kitapların, hikâye kitaplarının zenginleştirilmiş z-kitap versiyonları ile ilkokul grubunda 3; ortaokul grubunda 3 adet olmak üzere farklı oyunlar da yer alıyor. Bu oyunları bilgisayarına veya mobil sürümlerini telefonlarına indiren öğrencilere evde kapalı kaldıkları bugünlerde eğlenerek öğrenme imkânı sunuluyor.

Oyunların içerikleri Milli Eğitim Bakanlığının müfredatı ve kitaplarında yer alan konular ile uyumludur, öğrendikleri konuları pekiştirmeye yönelik hazırlanmıştır.