GESS Türkiye Konferanslar Hakkında - GESS Türkiye
25-27 Mayıs 2023, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

SİZİN İÇİN TASARLANMIŞ İLHAM VERİCİ BİR EĞİTİM İÇERİĞİ

Konferans programımızın, sektörün önemli isimleriyle beraber, eğitim sektöründeki trendler düşünülerek, tüm seviyelerde eğitim profesyonelleri için tasarlanmıştır. Birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı konferanslarımızda dinleyici olarak mutlaka yerinizi alın!

KONUŞMACILAR

KONFERANS PROGRAMI

Sektördeki en güncel bilgiler sayesinde bir adım öne geçin, dersliklerde mükemmeli yakalamanıza yardımcı olacak pratik ipuçlarını keşfedin, gerçek vaka anlatımları ve demo çalışmaları ile öğrenin.

Global Öğrenme

Eğitimdeki en son yenilikleri küresel bakış açılarıyla öğrenin. Önemli uluslararası eğitim sorunlarını keşfedin, güçlenin ve her zaman sormak istediğiniz soruları sorun. Bu dinamik oturumları deneyimlerken okulunuzu geleceğe nasıl hazırlayacağınızı öğrenin.

PROGRAM DETAYLARI

Gelecekteki Öğrenme Modelleri

En iyilerden öğrenin, uzman eğitimcilerden gerçek hikayeler dinleyin ve en son öğretim tekniklerini ve okullarımızı ve öğrencilerimizi nasıl geleceğe hazırladığımızı keşfedin.

PROGRAM DETAYLARI

İnovasyon Aşaması

Eğitimciler için ürün ve hizmetlerdeki vaka geçmişleri, interaktif vitrinler, ürünlerin özellikleri ve avantajlarını içeren en son yenilikler hakkında bilgiye bugün erişin.

PROGRAM DETAYLARI

Edtech İş Başında

Okullarda ve yükseköğretimde Edtech'e odaklanan bu pratik ve dinamik oturumlarda, eğitimin tüm yönleri ele alınacak ve öğretme ve öğrenmeyi geliştirmek ve iyileştirmek için en iyi uygulamayı göstermek adına en son yenilikler sergilenecek. Oturumlarda uzman konuşmacıları dinleyin ve teknolojideki en son trendleri keşfedin.

PROGRAM DETAYLARI