GESS Türkiye ve Türkiye ETZ'nin yeni tarihi 1-3 Ekim 2020
1-3 Ekim 2020, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

GESS TÜRKİYE VE TÜRKİYE ETZ'NİN YENİ TARİHİ 1-3 EKİM 2020

Değerli Sektör Profesyoneli,

COVID-19 (Koronavirüs) ile ilgili alınan tedbirler kapsamında ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü’nün 13.03.2020 tarihli yazısı ile Mart ve Nisan 2020 aylarında yapılması planlanan tüm fuar ve etkinliklerin Mayıs-Haziran 2020 aylarına ertelenmesine karar verilmesi sonucu;  2-4 Nisan 2020 tarihinde gerçekleşecek olan "GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı" ve Fuarımız ile eş zamanlı olarak düzenlenecek "Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi" ileri bir tarihe ertelenmişti.

Yeni tarih ise, sektörün yeni satın alma dönemi olan 1-3 Ekim 2020 olarak belirlendi.

2020 yılı yaz aylarında okullarımızın yeni yatırımlar yapmasını beklememekle birlikte, sonbahar döneminde bir sonraki yıl için yatırım kararlarının verilmeye başlanacağını ve yeni satın alma döneminin bu tarihlere kayarak sektör için yeni fırsatlar sunmasını bekliyoruz. Her ne kadar fuarımızın ertelenmesine üzgün olsak da, yeni satın alma döneminde sektöre yeni ticaret kanalları açacak olmanın mutluluğu içerisindeyiz. 

GESS Türkiye ekibi başarılı bir fuar gerçekleştirebilmek için hiç yorulmadan çalıştı ve bundan sonraki süreçte de sosyal medya ve online kanallarımız aracılığıyla katılımcılarımızın ürün ve hizmetleri ile ilgili içerikleri paylaşmaya devam ediyor olacak. Fuarımıza kadarki süre içerisinde belirli bir ürünü tedarik etmek ya da katılımcı firmalarımızdan herhangi biriyle iletişime geçmek isterseniz, lütfen websitemizdeki katılımcı listemize göz atın.

Çok sayıda belirsizliğin olduğu bu süreçte, en doğru kararı alabilmek için ihtiyaç duyduğumuz süreyi; sabır ile bekleyen tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

1-3 Ekim 2020 tarihlerinde, eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturacak olan GESS Türkiye ve Türkiye ETZ’de   görüşmek dileğiyle…Saygılarımla,

Zekeriya AYTEMUR
Genel Müdür