Eğitim dünyasına ilham verecek sunumlar GESS Türkiye 2022’de
25-27 Mayıs 2023, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

EĞİTİM DÜNYASINA İLHAM VERECEK SUNUMLAR GESS TÜRKİYE 2022’DE

Eğitim dünyasına ilham verecek sunumlar GESS Türkiye 2022’de Tarsus Turkey tarafından 26-28 Mayıs 2022 tarihlerinde, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı için geri sayım başladı. Eğitim dünyasındaki tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği organizasyon, Türkiye’nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Finlandiya, İngiltere, Macaristan, Mısır, Ukrayna, Umman, Kuveyt, Birleşik Arap Emirlikleri ve Pakistan’dan birbirinden değerli konuşmacıların ilham veren sunumlarına da ev sahipliği yapacak.

Eğitim dünyasının önemli isimleri GESS Global Konferansları için İstanbul’a geliyor!

Bu yıl “Aydınlık ve Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin: Eğitimde Dönüşüm'' temasıyla düzenlenecek GESS Global Konferanslarında; Positive Ed Ltd CEO’su Dr. Gilda Scarfe, Pinkgrape Consulting Eğitim Danışmanı Dr. Emmanuel T. Vincent, Education Development Trust Baş Danışmanı Dr. Richard Churches, Think Global School Eğitim Merkezi Direktörü Russell Cailey, Educational Collaborative for International Schools (ECIS) Direktörü Kam Chohan gibi eğitim dünyasının önemli isimleri konuşmacı olarak yer alacak.


Akademisyenler “Eğitimde sürdürülebilir dönüşümü” anlatacak

Prof. Dr. Hafize Keser moderatörlüğünde “Eğitimde Sürdürülebilir Değişim” temasıyla düzenlenecek 2 panelde; Maltepe Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Asaf Varol, Okan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aytaç Göğüş, MEF Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Özcan, Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Gürol, YÖDAK Kıbrıs Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Uzunboylu ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç.Dr.Levent Çetinkaya konuşmacı olarak yer alacak.

Mesleki eğitime dair öğrenme teknolojileri konuşulacak

GESS Global Konferanslarının SANLAB firması sponsorluğunda gerçekleştirilecek “Mesleki Eğitim İçin Öğrenme Teknolojileri” temalı panelinde ise Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Çukurova Üniversitesi Adana Organize Sanayi Bölgesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Nigar Yarpuz Bozdoğan ve Antalya Organize Sanayi Bölgesi Eğitim ve Kalite Müdürü Sehel Serin Türk konuşacak.

Üç yıl aradan sonra eğitim dünyasının ilk ve en büyük yüz yüze buluşması olacak GESS Türkiye Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle eğitim tedarikçilerini bir araya getirecek. Eğitim dünyasının teknoloji, bilgi ve ticaret platformu olacak fuara katılım ve detaylı bilgi için www.gess-turkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.