Yakında, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2023 KATILIMCI LİSTESİ

 • T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI TALİM VE TERBİYE KURULU BAŞKANLIĞI
 • TEGV (TÜRK EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI)
 • TEKNOMAKER BİLİŞİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  TEKNOMAKER BİLİŞİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | C-46

  2015 Yılında NKÜ Teknopark’ta girişimlerine başlamış olduğumuz bu yolda değişen ve gelişen dünya teknolojilerini kullanan ve üreten, aynı zamanda bu teknolojilerin atölyelerini ve laboratuvarlarını kuran bir firmayız. Trakya Bölgesi’nden başlayıp ardından tüm Türkiye’ye uzanan bu serüvende çok sayıda atölye kurulumu gerçekleştirmiş olup, işinde uzman kadromuzla her geçen gün büyümekteyiz. Hem robotik kodlama alanında, hem tasarım beceri atölyeleri kurulum alanında tüm Türkiye’de sayısız atölyeler kurduk. Memnuniyet odaklı çalışan, referanslarına değer veren , ihracat yolunda adımlar atan bir firma olarak faaliyetlerine devam etmekteyiz.

 • TESTONE TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ SAN. TİC. A.Ş.

  TESTONE TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ SAN. TİC. A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | C-51

  TestOne Teknoloji Çözümleri olarak konularında deneyimli, özenli ve dinamik yapısı ile müşterileri için kalite, çözümün üretilmesi ve öneri üreten mühendislik ekibi ile size hizmet sunmak bizim temel esasımızdır. Uzman kadrosu ile etkin iletişim ön planda tutarken, düzenli bilgi akışı ve müşterilerini teknolojinin en son yeniliklerinden haberdar etme gayreti içerisindedir. TestOne olarak kaliteyi sağlamak için; hizmette standartlara uygunluğu ve kalitede sürekliliği doğru, çabuk ve güvenilir hizmetin ilk defada verilmesini ve sürekli eğitim olanaklarının temin edilmesini, satış sonrası tamir ve bakım teknik servis desteğini hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

 • TURNITIN

  TURNITIN

  RUMELİ SALONU 1 | D-24

  Turnitin, eğitimde bütünlüğün sağlanması ve öğrenme sonuçlarının anlamlı olarak iyileştirilmesi misyonuna sahip küresel bir şirkettir. 20 yıldan uzun süredir Turnitin, eğitimde dürüstlüğü, tutarlılığı ve adaleti tüm ders konularında ve değerlendirme türünde teşvik etmek adına eğitim kurumlarıyla ortaklık kurmaktadır. Ürünlerimiz eğitim kurumlarının yanı sıra sertifika ve lisans veren programlar tarafından bütünlüğü tesis etmek ve öğrenme performansını artırmak için kullanılmaktadır; öğrenciler ile profesyoneller de sunduğumuz olanakları en iyi ve en orijinal sonuçları elde etmek için kullanmaktadır.

 • TÜZDER (TÜM ÜSTÜN ZEKALILAR DERNEĞİ)

  TÜZDER (TÜM ÜSTÜN ZEKALILAR DERNEĞİ)

  RUMELİ SALONU 1 | B-47

  TÜZDER, bu ülkenin geleceği olan yavrularımızı, bu ülkenin değerleriyle donatmayı amaç edinmiş profesyonel bir kurumdur. TÜZDER, yıllarca standart kalıplara sokulmaya çalışılan eğitime yeni bir soluk getirme gayesiyle yola çıkmıştır. İlhamını Enderun’dan ve Gulamhane’lerden alan TÜZDER, yetenek ve nitelikleriyle farklı olan çocuklarımıza farklı bir bakış açısı, farklı ve özgün bir eğitim ortamı sunma gayretindedir. 2008 yılında fikri temelleri atılan kurum, 2011 yılında kurumsallaşmıştır. TÜZDER, üstün zekâlı ve üstün yetenekli çocukların tespit edilerek okul öncesi dönemden başlayıp yükseköğretim sonuna kadar aile, toplum ve eğitim ortamlarında desteklenmesini, geliştirilmesini, eğitimlerinin zenginleştirilmesini, sosyo-kültürel etkinliklere katılımlarının sağlanmasını amaç edinmiş, Türkiye’nin eğitim alanında önde gelen bir kurumdur.

 • TÜZDEV (TÜRKİYE ÜSTÜN ZEKALI VE DAHİ ÇOCUKLAR EĞİTİM VAKFI)
 • VEDUBOX (ETGİ GRUP BİLİŞİM TEK. YAZ. DON. BİLG. MİM. MÜH. İNŞ. TAAH. İTH. İHR. TİC. A.Ş.)

  VEDUBOX (ETGİ GRUP BİLİŞİM TEK. YAZ. DON. BİLG. MİM. MÜH. İNŞ. TAAH. İTH. İHR. TİC. A.Ş.)

  RUMELİ SALONU 1 | B-44

  Vedubox, tek platform üzerinden uzaktan eğitim ve iletişim için birleşik bir çözüm sunma amacıyla kuruldu. Vedubox = Virtual Education Box Vedubox, uzaktan öğrenme, iletişim ve işbirliğini kolaylaştıran özellikleri bir araya getirecek şekilde tasarlandı.

 • VESTEL TİCARET A.Ş.

  VESTEL TİCARET A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | C-10

  Vestel Proje Ortağım, Zorlu Holding’in gücü ve yerli Vestel teknolojisinin el ele vermesiyle ortaya çıkan, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran bir projedir. Proje dahilinde; akıllı tahta, iklimlendirme, dijital çözümler, aydınlatma, televizyon, beyaz eşya, ankastre, elektrikli araç şarj istasyonu alanlarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Ülkemizin tüm kurumlarının en yüksek teknolojiye ulaşması için çalışıyoruz. Farklı alanlarda uzmanlaşmış pek çok ekiple, projenizin ihtiyaçlarını en faydalı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

 • VIEWSONIC EUROPE LİMİTED İSTANBUL TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU

  VIEWSONIC EUROPE LİMİTED İSTANBUL TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU

  RUMELİ SALONU 1 | B-33

  1987’de Kaliforniya'da kurulan ViewSonic, dünya çapında lider bir görsel çözüm sağlayıcısıdır ve dünya çapında 100'den fazla ülkede iş yapmaktadır. Yenilikçi ve vizyon sahibi olarak ViewSonic, monitörler, projeksiyon cihazları, dijital yönlendirme ekranları, ViewBoard etkileşimli ekranlar ve myViewBoard yazılım ekosistemini içeren kapsamlı donanım ve yazılım çözümleri sunan bir firmadır. ViewSonic hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.viewsonic.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • Placeholder

  VODAFONE TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | B-43

 • WHITE CAT TURİZM İNŞ. GIDA TEKS. TEM. HİZM. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ