2023 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye
24-26 Mayıs 2023, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2023 KATILIMCI LİSTESİ

 • ENGLISH GURU ( İBRAHİM KARAKUŞ)

  ENGLISH GURU ( İBRAHİM KARAKUŞ)

  RUMELİ SALONU 1 | D-20

  English Guru, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin kendi ülkelerinden ana dili ingilizce olan eğitmenlerle iletişim kurabilecekleri çevrimiçi bir öğrenme platformudur.

 • EVERYBODY COUNTS

  EVERYBODY COUNTS

  RUMELİ SALONU 1 | D-22

 • FİZİK OFİSİ - MEHMET GÜMÜŞ

  FİZİK OFİSİ - MEHMET GÜMÜŞ

  RUMELİ SALONU 1 | A-21

 • Placeholder
 • GAMEON (SARENTE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.)

  GAMEON (SARENTE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.)

  RUMELİ SALONU 1 | C-54

  Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinin ardından, sektörü en iyi şekilde analiz ederek efektif çözümler üretmeyi ilke haline getiren firmamız, çözüme giden yolda en hızlı şekilde hizmet vermektedir. K12’den başlayarak eğitim alanında, konulan hedefler doğrultusunda da kurumsal dünyada çalışanların motivasyonunu arttırmayı hedefleyen yeni nesil oyunlaştırma (gamification) platformu ve dağınık ve farklı protokollere sahip veri kaynaklarını merkezileştirerek tüm veriyi tek bir noktadan paylaştırma platformu geliştirmiş ve bu ürünler şu anda birçok firma tarafından kullanılmaktadır. %100 Yerli ve Açık Kaynak Kodlu yazılım noktasında belirlemiş olduğu stratejiyle ilerleyen firmamız tüm ürünlerini İTÜ ARI Teknokent ve Ankara lokasyonlarında geliştirmektedir.

 • GENIX TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

  GENIX TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | C-53

 • GİLBO ELEKTRONİK MAKİNE ENERJİ GIDA İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  GİLBO ELEKTRONİK MAKİNE ENERJİ GIDA İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | C-30

  GİLBO, “Küresel teknoloji eğitimini, yerelde uygulamak” mottosu çerçevesinde son robotic, yapay zeka ve 3D teknolojilerini Türkiyedeki eğitim kurumlarına entegre etmeye ve eğitimdeki dönüşüme kendini adamıştır.Türkiye’nin en büyük kurumsal eğitim teknoljileri çözümü sunan firmasıdır.Yeni nesil teknoloji eğitimleri için başta ROBOTIS ve Softbank olmak üzere 30’un üzerinde exlusive distribütörlüğü ve 40’dan fazla marka ile geniş dağıtım anlaşmaları bulunmaktadır.10 yıldan fazla süredir Türkiye’ye hizmet veren Gilbo’nu robotsepeti.com markası ile sunduğu perakende hizmelerinin yanı sıra Kore’li STEAM Education Associaton ile eğitim ve yarışmaları içeren işbirliği anlaşması bulunmaktadır.Bu bağlamda STEAM CUP Turkey robotik yarışmaları,STEAM CAMP,Hackathon etkinlikleri ve Yeni nesil eğitimen eğitimleri ücretsiz olarak Türkiye’de yapılmaktadır.

 • GİRİFT EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ YAZILIM VE DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. LTD.

  GİRİFT EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ YAZILIM VE DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. LTD.

  RUMELİ SALONU 1 | B-41

  Girift EdTech, 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Teknokent bünyesinde 1512 TÜBİTAK Girişimcilik Destek Programı desteği ile kurulmuştur. Girift Eğitim Teknolojileri, çeşitli alanlarda eğitim ve öğretim için çözümler geliştirme vizyonuna odaklanmış bir eğitim teknolojileri ve yazılım firmasıdır. Eğitim teknolojileri yazılımları, artırılmış, sanal ve karma gerçeklik uygulamaları, sanal laboratuvarlar, göz izleme, STEM, mobil uygulamalar ve yapay zeka destekli dijital ürünler şirketin ana faaliyet alanlarıdır. Yönetim ekibinin güçlü akademik geçmişi ve mesleki deneyimi, uygulama ile teoriyi bir araya getirerek özgün, esnek ve kaliteli çözümlerin temel taşlarını oluşturmaktadır.

 • HNC EĞİTİM VE GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  HNC EĞİTİM VE GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | B-30

  HNC Akıllı Tahta firması Denizli'de 2010 yılında kurulmuş olup, akıllı tahta, dokunmatik ekran, mini pc ve all in one pc ürünlerinin imalatını yapmaktadır. Marka okullar başta olmak üzere, üniversiteler, savunma sanayi ve askeriye, kurumsal firmalar ve devlet dairelerine ürünlerimizi sunmaktayız. Yerli imalat yaparak ürünlerimizi ve yazılımımızı Türk Eğitim anlayışına göre tasarlayıp, ülkemizin eğitim alanındaki yatırımlarını güçlü ürünlerle destekleyerek kullanıcılarımıza en iyi teknolojik ortamı sağlamak en önemli amacımızdır. Denizli fabrikamız, Ankara ve İstanbul'da bulunan ofislerimiz ile Türkiye'nin her bölgesinde siz kullanıcılarımıza çok yakınız. Ayrıca 17 ülkeye ihracatımız mevcuttur. Eğitime dokunan Teknolojisi ile Akıllı Tahta bizim işimiz.

 • INFORMASCOPE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ YAYINCILIK TİC. LTD. ŞTİ.

  INFORMASCOPE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ YAYINCILIK TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | C-41

  Kitap12, Informacope firması’nın Türkiye’de uzun yıllar dijital yayıncılık alanında geliştirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile Çocuk ve Gençlik kitapları kategorisi için ihtiyaca özel çözümler sunmak amacıyla geliştirilmiş bir dijital kitap platformudur. Özellikle pandemi sonrasında yayınevlerinden gelen yoğun talepler ve dijital dönüşüm süreçlerinin hızlanması ile birlikte Kitap12 uygulaması; Türkiye’nin alanında öncü yayınevlerine ait eserlerini, yayınevleri tarafından belirlenen DRM koruma kuralları kapsamında ve kullanıcı dostu arayüzleri ile son kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

 • IRMAK OTOMAT OTOMASYON OYUN MAKİNELERİ VE SAN. TİC. LTD.

  IRMAK OTOMAT OTOMASYON OYUN MAKİNELERİ VE SAN. TİC. LTD.

  RUMELİ SALONU 1 | D-12

  REHABİLİTASYON,RİTİM TERAPİ, REFLEX, HAFIZA, KONSANTRASYON, ALGI, BECERİ OYUNLARI RİTMOBOX vücut hareketini veya tepkiyi izleyen teknolojiye dayanır. Bu tür oyunlar, hareketsiz oyun klişesini hareketli bir aktiviteye çevirmek ve aktif bir yaşam tarzını teşvik etmekle itibar kazandırır. RİTMOBOX türü oyunlar, video oyunlarını daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan teknolojik değişikliklerden gelişmektedir. RİTMOBOX oyunun bir parçası olmanızı sağlayan eğlenceli ve çok yönlü bir egzersiz ürünüdür! Kendi başınıza oynayın veya birkaç fitness oyunundan birinde çok oyunculu modda biriyle eğlenceyi paylaşın. RİTMOBOX verimli egzersiz, eğitim aracıdır.

 • JEDİ TABLET MOBİL TEKNOLOJİLERİ

  JEDİ TABLET MOBİL TEKNOLOJİLERİ

  RUMELİ SALONU 1 | B-45

  AKILLI TAHTA ,DOKUNMATİK MASA,KİOSK , TABLET PC ÜRETİM