Yakında, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2023 KATILIMCI LİSTESİ

 • BİLİŞİM GARAJI (İNOVA AKADEMİ BİLİŞİM EĞİTİM HİZ. SAN. VE TİC. A.Ş.)

  BİLİŞİM GARAJI (İNOVA AKADEMİ BİLİŞİM EĞİTİM HİZ. SAN. VE TİC. A.Ş.)

  RUMELİ SALONU 1 | B-42

  Eğitim alanında yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiği öğrenme içeriklerini, okullar aracılığı ile öğrencilerin Teknoloji, Bilişim Teknolojileri, İnovasyon, STEM, Maker gibi derslerde öğretmenleri ile işleyecekleri planlı ders akışı ve içeriği olarak sunan online öğrenme platformudur.

 • BİLİŞİM SCHOOL EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  BİLİŞİM SCHOOL EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | A-33

  Bilişim School; Talent14 ve Öğrenme Yönetim Sistemi ile 8-18 Yaş Gençlerin Bilgisayar Bilimleri Konusunda Bilgi ve Becerilerini Artırmayı Hedefleyen Öğrenme Platformudur. Bilişim School, bilişim alanında yeteneklerin keşfedildiği bir gençlik projesidir. Amacımız, sektörel ihtiyaçlara uygun hazırlayacağımız dijital atölyeler yardımıyla bilgisayar bilimlerinin alt dallarına yönelik gençleri yetiştirmektir.

 • BUKALEMUN STEMSET (TEKNOKTA EĞİTİM DAN. ORG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  BUKALEMUN STEMSET (TEKNOKTA EĞİTİM DAN. ORG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  RUMELİ SALONU 1 | C-48

  2008 yılından bu yana sektörde lider konumda olan Teknokta’nın, eğitim kurumlarıyla yoğun iletişimler kurarak öğrenim süreçlerindeki ihtiyaçları önemle incelemesi sonucunda ortaya çıkan Bukalemun StemSet; okul öncesi dönemden ortaokul seviyesine kadar yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen, robotik, kodlama ve STEM konularını eğlenerek öğreten, ebeveyn-çocuk etkileşimini arttıran, uzaktan eğitim süreçlerini destekleyen videolu eğitim setlerini sizlerle buluşturmayı amaçlamaktadır.

 • CLASSDOJO INC.

  CLASSDOJO INC.

  RUMELİ SALONU 1 | C-42

  ClassDojo, 50 milyondan fazla öğretmen ve ailenin oluşturduğu küresel bir topluluktur. Okulda ve evde çocukların en önemli öğrenme anlarını fotoğraflar, videolar, mesajlar ve daha fazlasıyla paylaşmanızı sağlar. Sınıf ve veli iletişimi, duyurular, ödev ve sosyal-duygusal öğrenme platformunun yanı sıra, ClassDojo aynı zamanda davranış yönetimi, sınıf araçları, anı defteri ve daha fazlasını ücretsiz olarak tek bir yerde sunar!

 • CLASSEST (URAY GLOBAL DANIŞMANLIK BİLİŞİM VE SATIŞ TİC. A.Ş.)

  CLASSEST (URAY GLOBAL DANIŞMANLIK BİLİŞİM VE SATIŞ TİC. A.Ş.)

  RUMELİ SALONU 1 | A-34

  Classest, öğrenciler için akademik ve pedagojik bakımdan en uygun öğretmenlerin eşleştirildiği, öğrenciler için kişiye özel çalışma metotlarının belirlendiği, nitelikleri yönünden üst seviye uzmanlıklara sahip öğretmenlerden oluşan eğitimci topluluğuna sahip, kendi geliştirdiği sanal sınıflarında canlı ders, sınav ve eğitim koçluğu programlarıyla uzun soluklu eğitimlerin verildiği bir online eğitim platformudur.

 • CODROB (KULE KALIP MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş. )

  CODROB (KULE KALIP MAKİNE SAN. VE TİC. A.Ş. )

  RUMELİ SALONU 1 | A-37

  CODROB platformu, eğitim sektörünü sanal ve interaktif dünya ile geleneksel düzenden farklılaştırarak öncelikle robotik kodlama, ardından diğer tüm branşlarda yeni teknolojilere uygun, izlenebilir, kaliteli ve yeni nesil eğitim platformu oluşturmak amacıyla yola çıkmış bir projedir. CODROB platformu sahip olduğu donanım desteğinin yanı sıra, 5 yaş ve üzeri herkes tarafından kullanılabilir içeriklere sahiptir. IOTBOT ve 25 farklı sensör modülcüklerinden oluşan donanım setleri ile internet tabanlı projeler üretmeyi mümkün kılar. Standart C++ dili haricinde Phyton dili desteği ile, hem metin tabanlı hemde blok tabanlı programalama yapılabilmektedir. Yeni nesil eğitim platformumuzu tanımak için sizide 'www.codrob.com' web sitemize bekleriz.

 • DERYA OFİS ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  DERYA OFİS ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | C-37

  İnterpano, her türlü ebatta duvara monte ve hareketli beyaz yazı tahtaları ile mantar - çuha panolar ve diğer görsel eğitim ürünlerini üretmektedir. 15 yılı aşkın üretici deneyimi ve teknolojik Ar-Ge çalışmalarıyla, kaliteli malzemeyi estetik tasarımla birleştirip, zengin ürün çeşitleriyle, her türlü ihtiyaca uygun eğitim çözümleri sunuyor. İnterpano, üstün kalitesi, işlevsel kullanımı ve uygun fiyatıyla en çok tercih edilen beyaz yazı tahtasıdır. Keyifli toplantılar, başarılı sunumlar, verimli bir çalışma, eğitim ve öğrenimin vazgeçilmezidir.

 • DOPİNG BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
 • EDUREY EĞİTİM, DANIŞMANLIK, BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ A.Ş.

  EDUREY EĞİTİM, DANIŞMANLIK, BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | C-47

  2019 yılında başlattığı öğrenme deneyimi sistemi, öğrenme yönetim sistemi, eğitim pazarı ve işe alım platformu (LXP/LMS/e-LM/RP) ürünleri ile eğitim pazarına giriş yapmış ve geliştirmeye devam etmektedir. Edurey Öğrenme Deneyimi Platformları, yenilikçi çözümler sunarak eğitim süreçlerinin daha sistematik bir şekilde yönetilmesini sağlar. Edurey LXP, öğrenenler için LMS'ye kıyasla farklı ve özgür bir öğrenme ortamı hazırlar. Bununla birlikte sizlere kurumsal eğitimlerinizi kolay ve sistematik bir şekilde yönetilme imkanı tanır.

 • ELEGAN TEKNOLOJİ ÜRETİM MEDİKAL LTD. ŞTİ.

  ELEGAN TEKNOLOJİ ÜRETİM MEDİKAL LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | D-21

  Global sınıf, küçük yaşlardan itibaren çocuklarımıza teknoloji tabanlı eğitimler vererek onlara teknoloji üretebilmek için vizyon ve teknik bilgi kazandırmaktadır. Alanında Ülkemizde ilkler arasında yer alan Global Sınıf, Odtü mezunu mühendis ve eğitmen kadrosuyla sahada elde ettiği birikimleri eğitim içeriği ve eğitim malzemelerine dönüştürmektedir. Tüm tasarım ve üretimi Global Sınıfa ait olan; yüzlerece farklı stem maker ürünleri, online eğitim platformu, ahşap atölyesi makinaları, mini CNC ve lazer makineleri ile çocuklarımızın teknoloji üretmesi için gerekli alt yapıyı sağlıyoruz. Sahada onbinlerce öğrencimize de eğitim vererek sürekli içerik ve ekipmanlarımızı geliştirip en verimli hale getiriyoruz. Eğitim ekipman ve malzemelerdeki farkımız sahadaki büyük tecrübemize dayanıyor.

 • EMKO EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  EMKO EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | B-32

  Emko Eğitim Çözümleri, 1979 yılından bu yana eğitim gereçleri sektöründe Türkiye’nin lider konumdaki üreticisidir. Dijital ve analog sistemleri birlikte tasarlayarak hayatı kolaylaştıran inovatif çözümler üretmeyi başarmıştır. Bu başarısı ile 2019 yılında Avrupa’nın en iyi 10 eğitim teknoloji firması arasında yer almıştır. son teknoloji akıllı tahtalar, inovatif atölye ve sınıf tasarımları ile eğitime ilham veren inovatif ürünleri üretmeye devam etmektedir. Dünya çapında satış ve dağıtım ağına sahip olan Emko’nun İstanbul’da fabrikası, Ankara, Estonya ve Almanya’da satış ofisleri bulunmaktadır. Kaliteye verdiği önem, ilkleri başarma azmi, satış sonrası hizmet desteği ile sektöründe kalitenin adı olan Emko, eğitimin olduğu her yerde olmaya devam ediyor.

 • EMN EĞİTİM CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  EMN EĞİTİM CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | C-20

  EMN TECHNOLGY; 25 yılı aşan geçmişi ile Dünya’ da sürekli gelişen bilişim teknolojilerini, yakından takip ederek hizmet verdiği müşterilerinin, Bilgi Teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayan Türkiye’ mizin Lider Distribütör ve Sistem Entegratör firmalarından biri olarak BİLİŞİM 500 Firma Listesinde ilk 100’ ün içinde; Görüntü Sektörünün LİDER Firmasıdır. EMN Technology, Sektörümüzün lider marka ve ürünlerinden olan; STARBOARD Markalı İnterkatif Akıllı Tahta ve Yazılımları ile VIVITEK Projeksiyon Cihazlarının Türkiye Tek Distribütörü olarak; eğitim sektörüne yönelik tüm Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmaktadır.