2022 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye
25-27 Mayıs 2023, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2022 Katılımcı Listesi

 • ONYX BOOX (YUNAKS TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ)

  ONYX BOOX (YUNAKS TEKNOLOJİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ)

  RUMELİ SALONU 2 | H-13

  Firmamız Boox marka e-kitap okuyucularının Türkiye Distribütörüdür. Android işletim sistemine sahip e-mürekkep ekranlı cihazlarımız ile gözleriniz yorulmadan okuma yapabilir, kalemli modellerimiz ile dökümanlarınızın üzerine notlar alabilirsiniz. Tek şarj ile haftalarca kullanım olanağı ile Boox marka e-kitap okuyucuları sektörün lider firmasıdır.

 • ÖĞRETMENİM DERGİSİ

  ÖĞRETMENİM DERGİSİ

  RUMELİ SALONU 1 | E-47

  Yayın hayatına 2007 yılında başlayan ÖĞRETMENİM Dergisi, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri başta olmak üzere özellikle İstanbul genelindeki eğitim-öğretim kurumları, öğretmenler gibi eğitim sektöründeki tüm paydaşlar tarafından beğeniyle ve yakından takip edilmektedir. Yayın hayatında 12 yıl, 133 sayıyı geride bırakan ÖĞRETMENİM Dergisi, sayfalarına taşıdığı haber, makale, söyleşi ve röportajlarıyla eğitim sektörümüzün gelişmesine ve Türkiye’deki eğitimin kalitesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağlamaktadır. Dergi bünyesine sonradan dahil olan Öğretmenim Dergisi Yayınlarının hali hazırda okur severlerin beğenisine sunulmuş olan 41 kitabı tüm kitapevleri ve sanal kitap marketlerde satılmaktadır.

 • Placeholder

  Peaktech

  RUMELİ SALONU 1 | D-40

 • Placeholder

  PEDEFE (ALTE TEKNOLOJİ EĞİTİM DAN. HİZ. TİC. LTD. ŞTİ. )

  RUMELİ SALONU 2 | K-13

  PEDEFE Türkiyenin en gelişmiş Dijital kütüphanesi. Dijital yayınlara erişim kolaylığı Tek kaynağa bağımlı kalmayın,Güncel müfredat ve kazanımlar

 • PINOO ROBOTICS (ATÖLYE VİZYON BİLİŞİM TEK. DAN. SAN. VE TİC. A.Ş.)

  PINOO ROBOTICS (ATÖLYE VİZYON BİLİŞİM TEK. DAN. SAN. VE TİC. A.Ş.)

  RUMELİ SALONU 1 | D-12

  Pinoo kodlama, robotik, maker eğitim setleri teknolojiye meraklı çocukların ve gençlerin kodlama, elektronik, robotik aksam gerektiren projeleri hızlı ve kolayca hayata geçirebilmesi için geliştirilmiş kontrol kartı, sensör, motor ve modül ailesidir. Pinoolar bağlantı kolaylığı, blok ve metin tabanlı kodlama özelliği, geniş sensör ve modül çeşitliliği, eğitim ve proje videoları, 2. sınıftan 12. sınıfa kadar STEM uyumlu sınıflandırılmış müfredatı, eğitmen eğitimleri, kullanıcı odaklı garanti ve desteği ile çocuklar, gençler, teknoloji meraklısı büyükler, öğretmenler ve aileler için vazgeçilmez bir eğitim materyalidir. Hayal gücünü, tasarım-üretim becerilerini, problem çözme kabiliyetini ve özgüveni geliştirmeyi hedefleyen Pinoo kodlama, robotik ve maker eğitim setleri ile tanışmalısınız.

 • PİKADE EĞİTİM ARAÇLARI SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
 • Placeholder

  PrimoToys

  RUMELİ SALONU 1 | F-15

 • Placeholder

  Prometheaan

  RUMELİ SALONU 1 | B-41

 • RED-MOUSE (BS SES GÖRÜNTÜ VE IŞIK SİS. TEKNOLOJİ A.Ş.)

  RED-MOUSE (BS SES GÖRÜNTÜ VE IŞIK SİS. TEKNOLOJİ A.Ş.)

  RUMELİ SALONU 1 | B-10

  Our journey started with establishing Red-Mouse in 2015 in the field of audio and visual systems. In a very short time frame we started to accomplish projects on a global scale. Opening offices in the EMEA region has granted us opportunities to work even more overseas including Europe, Asia and Middle-East up to 28 countries. Our high capacity technical in-house team is there to provide our clients top-notch services and solutions. Redmouse employs experienced, certified, and trained professionals in their area of expertise and follows the international audio visual standards.

 • RENKO BİLGİ VE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ İTH. VE İHR. LTD. ŞTİ.

  RENKO BİLGİ VE EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ İTH. VE İHR. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | E-44

  Firmamız 1980 yılında kurulmuş olup bugüne kadar çeşitli alanlarda faaliyet göstermiştir. 2001-2002 yıllarında, Rentech – Eğitim Setleri Departmanı ile Deney Setleri ve Bilim Merkezi ürünleri üretmeye başlamış, bugüne kadar yaptığı AR-GE çalışmaları ile yaklaşık 200 adet bilim merkezi ürünü ve 100 adet deney seti üretmiştir. 5 adet TÜBİTAK, 1 adet Santez projelerini başarıyla bitirdik ve TTGV Teknoloji Vakfı ödülü kazandık. Bu projeler dışında 2 adet TEYDEP projesiyle ‘Uzay’ ve ‘Dalgalar’ Temalı gezici sergi alanlarının tasarımı ve üretimini gerçekleştirdik. 2012 yılından beri Vernier firmasının Türkiye distribütörüyüz. AR-GE çalışmaları ile birçok deney, Vernier sensörleri ve Veri Toplama Cihazları ile çalışabilir hale getirilmiştir.

 • ROBOKIDS - ELÇİN MERT

  ROBOKIDS - ELÇİN MERT

  RUMELİ SALONU 1 | A-42

  Firmamız, Manisa merkezli bir firma olup; bünyesinde RoboKids Manisa gibi robotik ve kodlama alanında eğitim veren ayrı bir kuruluşu barındırmaktadır. Sahip olunan bilgiler ve hiç bitmeyen deneme süreçleri neticesinde, çocuklarınızın öğrenmesine en çok yardımcı olacak araçları güncel olarak sizlere sunmaktayız. RoboKids, sizlere Lego gibi Dünyaca ünlü akıl/zeka oyunları sunan markaların ürünlerini sunar. Bu bağlamda, sitemizde ki tüm ürünler; uluslararası alanda kendisini kanıtlamış markaların ve/veya özel olarak firmamız tarafından temin edilerek, gerekli test süreçleri tamamlanmış olan ürünlerin satış halidir. Güven içerisinde tercih edebilir, çocuğunuzun gelişim ve oyun süreçlerine olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.

 • ROBOTEL INC.

  ROBOTEL INC.

  RUMELİ SALONU 1 | E-41

  Let’s Talk! English is an ESL/ELL digital curriculum integrated with our award-winning SmartClass+ Language Teaching Platform. Let’s Talk! English supports CEFR proficiency levels A1, A2, B1, B2 and C1 courses with 400+ activities per course. Activities include reading, writing, listening, speaking, quizzes and pronunciation (AI-based speech recognition). The SmartClass+ Language Teaching Platform supports a blend of self-access and classroom-based activities. Students have 24/7 access to self-study, cloud-based activities. Teachers can assign activities, review & grade student work and leave feedback for students. Most activities use auto-grading to provide instant feedback to students. AI-based speech-recognition is used to auto-grade pronunciation activities.