2022 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
26-28 Mayıs 2022, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2022 Katılımcı Listesi

 • TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU ULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ MERKEZİ

  TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU ULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ MERKEZİ

  Rumeli Salonu | B-50

  TÜBİTAK ULAKBİM bünyesinde geliştirme ve idame çalışmaları devam ettirilmekte olan PARDUS, Debian GNU/Linux temelli Açık Kaynak kodlu bir işletim sistemidir. İnternet üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmekte ve kurulabilmektedir. Özellikle Kamu kurumları ve MEB'e bağlı okullarda kullanımının yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmalar hızla devam etmektedir. Pardus’un, kamu kurum ve kuruluşları ile KOBİ’lerde kolay yaygınlaştırılabilmesi için kurumsal ihtiyaçları karşılayan Açık Kaynak kodlu alt projeleri bulunmaktadır. Etkileşimli Tahta Arayüz Projesi (ETAP), Lider Ahenk Merkezi Yönetim Sistemi, Engerek Kimlik Yönetim Sistemi, Ahtapot Bütünleşik Siber Güvenlik Sistemi bunların başlıcalarıdır. Detaylı bilgi https://www.pardus.org.tr/ adresinden edinilebilir.

 • TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

  TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

  Rumeli Salonu | A-23

  İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktır.

 • TÜRKİYE ZEKA VAKFI

  TÜRKİYE ZEKA VAKFI

  Rumeli Salonu | E-40

  Türkiye Zeka Vakfı, en temel kaynağı zekâ olan entelektüel gücün böylesine önem kazanması, zekânın iyi değerlendirilmesi ve geliştirilmesi konusunu yaptığı etkinliklerle gündeme getirmeyi amaçlar. Sebep-sonuç ilişkilerini daha iyi kuran, yeni çevre şartlarına daha kolay uyum gösterebilen, doğru ve gerekli bilgiye daha kısa sürede erişebilen ve bu bilgiyi ulaşmak istediği amaç doğrultusunda en verimli kullanabilen yani kısaca daha zeki insanların oluşturduğu toplumları meydana getirmeyi amaçlar.

 • UNIMATIC LTD.

  UNIMATIC LTD.

  Rumeli Salonu | E-10

 • USTURLAB, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

  USTURLAB, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

  Rumeli Salonu | A-34

  Usturlab; 'Bilimin felsefe ile başlayıp, sanat ile buluştuğu yer.' Bir Eğitim Girişimi; fırsat ve cinsiyet eşitliğine inanan iki matematikçi kadın tarafından kuruldu. Usturlab; okul öncesinden başlayarak tüm yaş gruplarındaki bireylere ilgi çekici, birçok duyuya hitap eden, interaktif, bilim, sanat ve teknoloji atölyelerini geniş bir yelpazede tasarlayan ve uygulayan eğitim profesyonellerinin bir araya geldiği sosyal girişimdir. Usturlab; atölye çalışmalarıyla birlikte eğitim materyalleri ve kutu oyunları üretmekte, danışmanlık hizmetleri vermekte, uzay evi, tabiat okulu ve bilim merkezleri kurulumu/yönetimi, bilimsel sergi tasarımı gibi anahtar teslim projeler de üretmektedir.

 • VEDUBOX (ETGİ GRUP BİLİŞİM TEK. YAZ. DON. BİL M.M. MÜH. İNŞ. TAAH. İTL. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.)

  VEDUBOX (ETGİ GRUP BİLİŞİM TEK. YAZ. DON. BİL M.M. MÜH. İNŞ. TAAH. İTL. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.)

  Rumeli Salonu | A-54

  Vedubox size özel bir sistemde online eğitim, kurs, sınav, toplantı ve webinar yapmanızı sağlayan entegre e-eğitim ve iletişim sistemidir. Eğitim kurumlarının yanında şirketler tarafından personel, bayi, tedarikçi, müşteri, ürün eğitimleri, seminerleri, toplantıları ve destek hizmetleri için kullanılmaktadır. Kullanıcılarınızın online sosyal bir ortamda hem öğrebildiği, hem bilgi paylaşabildiği, hem görüşme, toplantı yapabildiği hem de webinarlara katılabildiği bir sistem sunar. www.vedubox.com

 • VESTEL TİCARET A.Ş.

  VESTEL TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | C-10

  Vestel Proje Ortağım, Zorlu Holding’in gücü ve yerli Vestel teknolojisinin el ele vermesiyle ortaya çıkan, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran bir projedir. Proje dahilinde; akıllı tahta, iklimlendirme, dijital çözümler, aydınlatma, televizyon, beyaz eşya ve ankastre alanlarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Ülkemizin tüm kurumlarının en yüksek teknolojiye ulaşması için çalışıyoruz. Farklı alanlarda uzmanlaşmış pek çok ekiple, projenizin ihtiyaçlarını en faydalı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

 • VIEWSONIC EUROPE LİMİTED İSTANBUL TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU

  VIEWSONIC EUROPE LİMİTED İSTANBUL TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU

  Rumeli Salonu | C-20

  1987’de Kaliforniya'da kurulan ViewSonic, dünya çapında lider bir görsel çözüm sağlayıcısıdır ve dünya çapında 100'den fazla ülkede iş yapmaktadır. Yenilikçi ve vizyon sahibi olarak ViewSonic, monitörler, projeksiyon cihazları, dijital yönlendirme ekranları, ViewBoard etkileşimli ekranlar ve myViewBoard yazılım ekosistemini içeren kapsamlı donanım ve yazılım çözümleri sunan bir firmadır. ViewSonic hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.viewsonic.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • VINCO EDUCATION GmbH

  VINCO EDUCATION GmbH

  Rumeli Salonu | D-31

  Vinco educational is the leading educational wholesale and mail order company for teaching materials in Germany. Vinco is a member of the Betzold group, one of the biggest, internationally active working companies in the educational sector.

 • YILDIRIM ELEKTRONİK TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  YILDIRIM ELEKTRONİK TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | D-30

  Yıldırım Elektronik, 1986 yılında yedek parça ve test cihazları satışı ile sektöre adım atmıştır. Üretici firmalara ve savunma sanayine hizmet veren Yıldırım Elektronik, güncel teknolojiyi takip ederek telekomünikasyon ve eğitim alanlarında da üretimlerine başlamıştır. Devam eden yıllarda, sektördeki konumunu, ürün yelpazesi ve müşteri portföyü ile sağlamlaştırmış, AR&GE grubunu kurarak sektörde lider olmuştur. Portföyünde kendi üretimini yaptığı Eğitim Setleri ve Laboratuvar Çalışma Masaları, distribütörlüğünü üstlendiği Test & Ölçüm Cihazları, Lehimleme Cihazları, Yansımasız odalar ve Anten - EMC Test konuları yer almaktadır.

 • YOUNG SCIENTIST ACADEMY - EBRU TAYLAN

  YOUNG SCIENTIST ACADEMY - EBRU TAYLAN

  Rumeli Salonu 2 | K-06

  Young Scientist Academy, eğitim ve araştırma alanında paydaşları tarafından güvenilir, danışılan, yenilikçi ve yaratıcı çözümler üreten bir marka olmayı amaçlayan bir kuruluştur. Eğitime çevik bakış açısı getiren eduScrum eğitimleriyle öğretmenlere 21. yy yetkinliklerini kazandırmak, yeni nesil eğitim teknolojilerini ulaşılabilir hale getirmek, biyoteknoloji çatısı altında toplanan bilimleri gençlere ulaştırarak onların teorik bilgiyi anlama, uygulama, yaşayarak öğrenme ve sorgulama yetkinliklerinin gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

 • Placeholder