2022 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye
25-27 Mayıs 2023, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2022 Katılımcı Listesi

 • MERAKLI KARGA ( EGE ORHAN )

  MERAKLI KARGA ( EGE ORHAN )

  RUMELİ SALONU 2 | K-03

  Meraklı Karga 2020 yılında Hacettepe Teknokentte kurulmuş bir eğitim teknolojileri firmasıdır. Özel hedef kitleler için özelleştirilmiş eğitim ortamları ve eğitim gereçleri tasarlayan Meraklı Karga'nın en ön plana çıkmış ürünü Dikkat Eksikliği ve Özgül öğrenme Güçlüğü olan çocuklara kendi potansiyellerini keşfetmelerini ve birer mucit olmalarının yolunu açan Özöğretmen'dir.

 • MESA CONSULTING BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

  MESA CONSULTING BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | F-14

  Eğitimi bulutlara taşıyan çözümler... Bugünün ve gelecegin Teknolojisi olan MICROSOFT uygulamalarını altyapısında, eğitim öğretim için kullanan ve eğitimde ihtiyaclarınıza göre tasarlanmış, tek ve özel çözümler.

 • METAN TEKNİK MÜMESSİLLİK VE TİCARET A.Ş.

  METAN TEKNİK MÜMESSİLLİK VE TİCARET A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | A-21

  1992 yılında İstanbul’ da kurulan ve bu yıl 29. yılını kutlamakta olan Metan A.Ş., kurulduğu yıldan beri Alman elektronik devi Sennheiser’in Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlenmektedir. Firmamız, sektörde uzun yılların getirdiği birikim ile saygınlık ilkesinden ayrılmadan bugünkü yerini belirlemiştir. Bugün Sennheiser Group dahilindeki kalitesi tartışılmayan Neumann kayıt mikrofonları ve stüdyo monitörlerinin ve ürünleri bir çok sektörde güvenle kullanılabilen, minyatür kulak içi monitörleme sistemlerinin tartışmasız teknolojik lideri İsviçre’li Phonak Communications firmasının da Türkiye distribütörü konumunda olan şirketimiz, başarı grafiği nedeniyle 1998 ve 2007 yıllarında Sennheiser tarafından iki kez dünya çapında yılın distribütörü seçilmiştir.

 • MINISTRY OF EDUCATION UAE

  MINISTRY OF EDUCATION UAE

  RUMELİ SALONU 1 | C-40

  Vision: Innovative education for a knowledge, pioneering, and global society Mission: Develop an innovative Education System for a knowledge and global competitive society, that includes all age groups to meet future labor market demand, by ensuring quality of the ministry of education outputs, and provision of best services for internal and external customers Values: Citizenship and Responsibility: Enhance national citizenship and social responsibility. The Principles and Values of Islam: Ensure human values in discussion, tolerance, moderation, peace and volunteering. Commitment and Transparency: Commit to professional and transparent performance. Equality and Justice: Commit to community partnership and accountability in the education

 • MİNDİO TEKNOLOJİK OYUNCAK GELİŞTİRME İM. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  MİNDİO TEKNOLOJİK OYUNCAK GELİŞTİRME İM. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 2 | K-08

  Mindio Box, çocuklara zenginleştirici deneyimler kazandırmak isteyen ebeveynlere, okullara, atölyelere ve kurumlara STEAM eğitim setleri üreten ve robotik, kodlama eğitimi veren %100 yerli bir girişimdir. Eğitim setlerimiz; bilim deneyleri, mekanik, hareket ve kuvvet, sanat teknikleri, manyetizma, el becerisi ve kaslarını geliştiren kazanımlar ve çok daha fazlasını kapsayan zeka geliştirici ve öğretici projeler içerir . Çocukların mühendislik becerilerini geliştirerek yaratıcı ürünlerini oluşturmalarına olanak sağlayan setlerimiz, yeni nesili üretime yönlendirmeyi hedeflemektedir.

 • Placeholder

  minipcr

  RUMELİ SALONU 2 | K-06

 • MİNİSKOP DANIŞMANLIK TEKNOLOJİ ARGE ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.

  MİNİSKOP DANIŞMANLIK TEKNOLOJİ ARGE ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | A-50

  Miniskop, 2015 tarihinden beri hizmet veren, temel amacı çocukları araştırmaya ve sorgulamaya yönelterek 21. yy becerilerine sahip bireyler yetiştirmek olan, alternatif eğitim metotları ve kendi oluşturduğu müfredatıyla kurumsal ve bireysel çalışmalar yapan bir merkezdir. Bugüne dek 90.000’ den fazla çocukla çalışma ve yüzlerce kurum ile işbirliği yapmıştır. Kurumsal firmalara ve belediyelere yenilikçi çocuk etkinlikleri ve ürünler sunmaktadır. Okullara bilim sınıfı kurulumu, yıllık bilim ve STEM kulüpleri gibi hizmetler vermektedir. Etkinlik kutuları ve bilim temalı ürünleri ile hem okullarda hem de bilimi her çocuğa ulaştırmak için kurduğu e-ticaret platformu Bilim Sepeti’ nde perakende satışlarla Türkiye' nin dört bir yanına ulaştırmaktadır.

 • MOBİLİST LABS SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  MOBİLİST LABS SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | E-32A

  Mobilist, markaların mühendislikten yararlanarak anlamlı, kişiselleştirilmiş dijital deneyimler oluşturmasına yardımcı olan bir dijital çözüm şirketidir. Amacımız, işinizin teknik başarısı için daha fazlasını yapmaktır. Kullanıcıların hayatlarını teknoloji aracılığıyla daha iyi hale getirmeye ve müşterilere başarılı sonuçlar sunmaya inanıyoruz. 2009'dan beri 100'den fazla müşterinin dijital çözümlerle rekabet avantajlarını korumasına yardımcı olduk. Mobil uygulama geliştirme, Bulut çözümleri ve Blockchain teknolojisinde kanıtlanmış deneyime sahibiz. Fintech, Insure-tech, .Com, Digital Content, Enterprise Apps gibi birçok sektörle çalıştık.

 • MRT STEAM ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

  MRT STEAM ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | D-44

  MRT STEAM 21. yy’ın gerektirdiği eğitim anlayışına uygun olarak; dünyada STEAM olarak bilinen Bilim (Science), Teknoloji (Technology), Mühendislik (Engineering), Sanat-Tasarım (Art) ve Matematik (Mathematics) öğretim tekniklerini kullanmaktadır. Robotik kodlama eğitimlerinde hedefimiz öğrencilere inovasyon, yaratıcılık, problem çözme, analitik düşünme, teknoloji okur-yazarlığı gibi yetkinlikleri kazandırmaktır. My Robot Time’ın Türkiye distribütörü olan firmamız ulusal ve uluslararası robotik kodlama yarışmaları ve eğitim planlamalarıyla robotik sistemlere ilgi duyan, kendini geliştirmek isteyen öğrencilere gerekli olanakları sağlamaktadır. Uluslararası Gençlik Robot Birliği’nin (IYRA) üyesi olup, Uluslararası Gençlik Robot Yarışmalarına (IYRC) katılım sağlamaktayız.

 • MyQ MIDDLE EAST FZCO

  MyQ MIDDLE EAST FZCO

  RUMELİ SALONU 1 | A-31

  MyQ works relentlessly to make the ever-increasing pace of tech advancement work for its users, not the other way around. We are in a daily contact with our clients and partners, solving concrete problems for concrete people, always preparing new strategies to make their IT and printer fleet operations more effective and simpler. MyQ’s mission is to make their document processing easy by removing obstacles with tailor-made functionalities.

 • NARA EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  NARA EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | E-30

  Nara, sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojilerini eğitimde etkin kullanmak için kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Proje bazlı pek çok çalışmanın yanında iki temel ürünü bulunmaktadır. İlki çocukların 3D tasarım yeteneklerini geliştirmek için geliştirilen "NLab AR/VR Prototipleme Sistemi", ikincisi de hikaye bazlı bir sanal gerçeklik deneyimi sunan Storybee'dir.

 • Placeholder

  Neo Labs

  RUMELİ SALONU 1 | A-51