2022 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
26-28 Mayıs 2022, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2022 Katılımcı Listesi

 • SANLAB SİMÜLASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SAN. TİC. A.Ş.

  SANLAB SİMÜLASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SAN. TİC. A.Ş.

  Rumeli Salonu | A-33

  SANLAB, 5746 sayılı ARGE Kanunu kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenerek Teknogirişim Sermayesi ile kurulan ilk teknoloji şirketidir. Simülasyon yazılımları ve robotik alanında eğitim teknolojileri geliştirmektedir. Meslekî ve teknik eğitime odaklanmış küresel ölçekli bir teknoloji firmasıdır. Hali hazırda iki farklı NACE kodunda faaliyet göstermektedir. • 721901 Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dâhil) • 620101 Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb.)

 • SEBİT EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  SEBİT EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  Rumeli Salonu | C-21

  Sebit, 32 yıllık araştırma-geliştirme deneyimi ve uluslararası örgütlenmesiyle Türkiye’nin öncü eğitim teknolojileri şirketidir. Yüzde 100 iştiraki olduğu Türk Telekom’un grup sinerjisinden aldığı güçle ve teknolojinin yenilikçi kullanımıyla, eğitimdeki küresel dönüşüme katkıda bulunmakta, toplumsal fayda ve bireylerin ihtiyaçlarına özel, ulusal ve uluslararası çözümler sunmaktadır. “Bilişim Destekli Katılımcı Eğitim” vizyonu ve eğitim içeriklerinden teknolojik platformlara, akıllı ölçme değerlendirmeden öğretmen eğitimlerine kadar kapsamlı çözümleriyle öğrenci, öğretmen ve eğitim yöneticilerine 21. yüzyıl yetkinlikleri kazandırarak Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır. Başarılarını, değer bulunduğu çok sayıda ödülle de kanıtlamış olan Sebit, uluslararası eğitim otoriteleri tarafından dünyanın en iyi eğitim teknolojileri şirketlerinden biri olarak gösterilmektedir.

 • STEMİST EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD.ŞTİ.

  STEMİST EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD.ŞTİ.

  RUMELİ SALONU | E-12

  Stemist; Bilimle, teknolojiyle, mühendislikle, matematikle uğraşan kişi. Üretken bakış açısı gelişen, inovatör ve ürün geliştiren bireyler yetiştiren dünyada STEM/Maker’ın birleştiği ilk özel laboratuvarız!

 • STUDIO VL LTD.

  STUDIO VL LTD.

  Rumeli Salonu | E-43

  VL Studio, based in Saint-Petersburg, Russia, is a developer and manufacturer of gamification equipment. One of its products is MOBI WORLD, which is an exergame designed for children and teen-agers and aimed at developing coordination, joint activity skills, communication activity, improving motor dexterity, attention, memory, and volitional control of behavior.

 • TABSERA EĞİTİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  TABSERA EĞİTİM HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | D-34

  Tabsera is educational platform that provides virtual labs for science subjects, gamified e-learning courses for K-12 students, online live tutoring, educational content publishing system for publishers, and smartboards for lecture capture and collaboration. Our mission is to to free those oppressed by ignorance with education using advanced technology, latest tools and bringing variety of experts from all over the world to Tabsera platform, and the jobless with career building and make them tomorrows leaders.

 • TCC THE CHAIR COMPANY BÜRO KOLTUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  TCC THE CHAIR COMPANY BÜRO KOLTUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | B-31

  Şirketimiz, 1880 yılında Almanya'nın Amberg kentinde Willibald Grammer tarafından kurulan GRAMMER AG firmasının bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. 100 yılı aşkın bir süredir 35'den fazla ülkede oluşturduğu fabrikalarda, bugün büro koltukları konusunda en güçlü ve yaygın üretim hizmet ağına sahip bir "dünya markası" dır. Ülkemizde, 1985 yılında Bursa'da kurduğu modern entegre tesislerinde en ileri Alman teknolojisi ile Türkiye'de ilk amortisörlü koltuğun üretimine başlamıştır. GRAMMER OFFICE, TCC ve GRAMMER OFFICE PROJECTS markalarımız ile büro, amfi ve konferans koltukları pazarlarının öncüsü konumundayız. Ürünlerimizin ana özellikleri ve bizi diğer üreticilerinden daha başarılı kılan unsurlar dört ana başlık altında toplanabilir: Ergonomi, Tasarım, Fiyat–Verim Oranı ve Ekoloji

 • TECHROBO BİLİŞİM YAZILIM VE EĞİTİM DAN. HİZ. TİC. LTD.

  TECHROBO BİLİŞİM YAZILIM VE EĞİTİM DAN. HİZ. TİC. LTD.

  RUMELİ SALONU | C-51

  Japonya'da 60 yıla aşkın bir süredir bu alanda faaliyet göstermekte olan ArTeCRobo, geliştirmiş olduğu “Programlanabilir Robot Eğitim Setleri” (Uygulamalı Robot Kitleri ve Eğitim Materyalleri) ile; anaokulu çağından, lise düzeyindeki çocuklara kadar eğitim desteği sağlamaktadır. Pedagoglar tarafından hazırlanmış bir müfredata sahip bu setlerimiz, çocuklarda Hayal Gücü ve Tasarım Yeteneğini geliştirirken; Algoritma ve Kodlama alanında gerekli temellerin atılmasında ve ileri seviyelere taşınmasında oldukça önemli katkılar sağlamaktadır.2016 yılında mühendis Özlem Apuhan ve eğitimci Yusuf Ziya Yüzgülen tarafından kurulan HayalNAS Atölye ArTeCRobo nun Türkiye temsilciliği almış ve bu sistemle Çocuklarımıza SINIR SADECE YARATICILIĞINIZ demiştir.

 • TEKNOKTA EĞİTİM DAN. ORG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  TEKNOKTA EĞİTİM DAN. ORG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | B-20

  Globalde öne çıkan ve Türk eğitim sistemi içerisinde uygulanabilir olan yeni öğrenim çözümlerini ülke çapında eğitim sistemine dahil olmuş tüm kurum ve kişilerle buluşturmayı amaçlayan Teknokta, 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Global olarak olumlu sonuçları kanıtlanmış bu yeni öğrenim modellerini geniş bir müfredatla sunan Teknokta; bilim, teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik disiplinlerinin uygulamalı olarak öğrenim süreçlerine dahil edilmesinde ve buna uygun ürünlerin pazara kazandırılmasında önemli bir rol oynamaktadır. Teknokta, “yaparak öğrenme” modelini benimsemiş Lego Education markasının Türkiye Ortağı olan tek Türk markasıdır.

 • TEKNOLİST BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIM YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.

  TEKNOLİST BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIM YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.

  Rumeli Salonu | A-31

  Teknolist AŞ 2001 yılında kurulmuş, Türkiye'de yazılım ve yayıncılığı birleştiren öncü kuruluştur. Okulistik internet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformudur. İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri Okulistik’ten yararlanabilirler.

 • Placeholder

  Tomtect

  RUMELİ SALONU | F-15

 • TONGUC AKADEMİ EĞİTİM VE TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.
 • TUZDER

  TUZDER

  TÜZDER, bu ülkenin geleceği olan yavrularımızı, bu ülkenin değerleriyle donatmayı amaç edinmiş profesyonel bir sivil toplum organizasyonudur. TÜZDER, yıllarca standart kalıplara sokulmaya çalışılan eğitime yeni bir soluk getirme gayesiyle yola çıkmıştır. İlhamını Enderun’dan ve Gulamhane’lerden alan TÜZDER, yetenek ve nitelikleriyle farklı olan çocuklarımıza farklı bir bakış açısı, farklı ve özgün bir eğitim ortamı sunma gayretindedir. 2008 yılında fikri temelleri atılan organizasyon, 2011 yılında dernekleşmiştir. TÜZDER (Tüm Üstün Zekâlılar Derneği), üstün zekâlı ve üstün yetenekli çocukların tespit edilerek okul öncesi dönemden başlayıp yükseköğretim sonuna kadar aile, toplum ve eğitim ortamlarında desteklenmesini, geliştirilmesini, eğitimlerinin zenginleştirilmesini, sosyo-kültürel etkinliklere katılımlarının sağlanmasını amaç edinmiş,