2022 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
26-28 Mayıs 2022, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2022 Katılımcı Listesi

 • İSTANBUL ÖĞRETİM VE EĞİTİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

  İSTANBUL ÖĞRETİM VE EĞİTİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | B-41

  İstanbul Eğitim, modern çağın getirdiği eğitim yenilikleri kapsamında eğitim kurumlarının teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesinde, projelendirilmesinde ve karşılanmasında dünya lideri Promethean ile birlikte interaktif eğitim teknolojileri ve içerikleriyle çözümler üreterek hizmet vermektedir. Kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz ürün çeşitliliği, alanında uzmanlaşmış personelleri ve satış sonrası eğitim ve destek ekibiyle kurumsal hizmet sunmaktadır. İstanbul Eğitim’in temel ilgi alanları, eğitim teknolojileri ile yazı tahtalarıdır. Özellikle akıllı tahta sistemlerinde dünya lideri Promethean’ın tek Türkiye distribütörüdür. Eğitime yapılan her yatırım ülkemizin geleceği için atılmış önemli bir adım olduğundan, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla öğrencilerimizin eğitimine en verimli katkıyı sağlamayı amaçlayarak hareket ediyoruz.

 • Placeholder
 • JEDİ TABLET MOBİL TEKNOLOJİLERİ

  JEDİ TABLET MOBİL TEKNOLOJİLERİ

  Rumeli Salonu | D-52

  AKILLI TAHTA ,DOKUNMATİK MASA,KİOSK , TABLET PC ÜRETİM

 • Placeholder

  Kapla

  RUMELİ SALONU | F-15

 • KIDZANIA

  KIDZANIA

  Rumeli Salonu | E-32

  KidZania İstanbul, dünyadaki KidZania’ların 16.'sı olarak 2014 yılında, Akasya’da 10.000 m2’lik bir alana kuruldu. Tüm çocukların mutlu ve eğlenirken öğrenebilecekleri bir dünyasının olması hedefiyle çıkılan bu yolda 1,5 milyondan fazla ziyaretçi ağırlandı. KidZania İstanbul, çocukların kendilerini özgür hissettikleri, yaratıcılıklarını kullandıkları, ürettikleri, iş birliği yaptıkları ve finansal okuryazarlığı öğrendikleri gerçek hayatın simülasyonu olan çok özel bir şehirdir. Kurulduğu günden bu yana 0 - 14 yaş aralığındaki çocuklar, meslekleri deneyimlerken takım çalışmasını, toplumda birey olmayı ve saygılı davranmayı yaşayarak öğreniyor. Bankası, hastanesi, süpermarketi, tiyatrosu, üniversitesi, itfaiyesi, stadyumu, sokakları, fabrikaları ve meydanı ile 67 farklı aktivite alanına sahip gerçek bir şehirdir.

 • KONTEK EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

  KONTEK EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | C-33

  KET, Kontek Eğitim Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. olarak kurulduğu günden bugüne kadar konusunda uzman kadrosu ve eğitim teknolojileri sektöründe dünyanın önde gelen marka distribütörlerinin geniş ürün yelpazesi ile yüksek teknolojili çözümlerle faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamız, verdiği hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemekte, bu amaçla ürün satışı dışında teknik danışmanlık, satış sonrası ürün, ekipman ve sistemin devreye alınması, kullanıcı eğitimlerinin verilmesi, garanti kapsamı dahilinde veya dışında servis ve bakım hizmetlerinin verilmesi gibi hizmetleri de titizlikle yerine getirmektedir.

 • KURMAY KİTAP YAYIN DAĞITIM BİL. KIR. ÜR. İNŞ. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  KURMAY KİTAP YAYIN DAĞITIM BİL. KIR. ÜR. İNŞ. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | A-41

  Kurmay Yayın Grubu, yayın hayatına 2002 yılında dil öğrenimini hedefleyen kitaplar ile adım atmıştır. 2002’den beri dil bilgisi, sözlük, yardımcı kaynak, özgün hikâyeler, akıllı tahta içerikleri, oyunlar ve animasyonlar gibi birçok ürün tarafımızca siz değerli öğretmenlere, öğrencilere ve velilere sunulmuştur. Kurmay Yayın Grubu olarak, okul öncesi gruplarından lise sınıflarına kadar her branşta çocuklarımızın yararına olacak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Vizyon Kurmay Yayın Grubu olarak vizyonumuz, alanında uzman kadromuz ile Türkiye’nin en değerli yayınevi olmaktır. Kurmay Yayın Grubu olarak misyonumuz; tüm branş ve seviyelerde eğitim sistemiyle her zaman uyumlu, akademik ve tasarım bakımından öğrenci ile öğretmenlerin tüm beklentilerini karşılayan güncel ürünlerle

 • KZ MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  KZ MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | C-32

  KZ Mekatronik bir mühendislik şirketidir. Mesleki ve teknik eğitim için eğitim donanımları üretilmektedir. Üretilen ürünler yurt içine ve yurt dışına satılmaktadır. Eğitim donanımları üretilirken edindiğimiz pratik bilgi ve tecrübe, savunma sanayi projelerinde de kullanılmaktadır. Sivil alanda, örneğin; Balıkesir Ticaret Borsası için RFID sistemi, Yörsan firmasına haberleşme modülleri gibi anahtar teslim projeler yapılmaktadır . Polis Özel Harekat’a 420 adet operasyonel ürün için Ar-Ge süreci yürütülmüştür ve ürünler teslim edilmiştir. SSB Yenilikçi Sistemler Grup Başkanlığı tarafından yürütülen projede (İnsansız Kara Aracı), faydalı yük modülleri ve komuta kontrol birimi için Ar-Ge süreci başlatılmıştır. EGM Kriminal Daire Başkanlığı ile proje hazırlığı süreci başlatılmıştır.

 • LOOKALAB EĞİTİM BİLİŞİM VE MEDYA HİZM. LTD. ŞTİ.

  LOOKALAB EĞİTİM BİLİŞİM VE MEDYA HİZM. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 2 | K-07

  21. YY’da dönüşen öğrenim yöntemleri ihtiyacına cevap vermek amacıyla yola çıkan Looka Lab eğitim kurumlarına dijitalleşme vizyonuyla interaktif eğitim teknolojileri üretir. Oyunlaştırma tabanlı STEM eğitim müfredatına uyumlu olarak hazırlanan ‘Kodlama Vadisi’ ve yeni nesil online eğitim platformuyla öğrencilerinize 21. yüzyıl donanımları kazandıran çevrimiçi bir okul deneyimi sunabilirsiniz. Aynı zamanda tüm eğitim süreçleriyle entegre çalışan, kurumunuzun iletişim ihtiyacını 365 derece karşılayan ‘Sosyal’ mobil uygulamasıyla dijital dünyaya kolayca adapte olabilirsiniz.

 • Placeholder

  MAXELL

  Rumeli Salonu | B-21

 • MEKATROLAB OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder