2022 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye
25-27 Mayıs 2023, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2022 Katılımcı Listesi

 • EDU TECH (ÇAĞIL TEKNİK EĞİTİM İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  EDU TECH (ÇAĞIL TEKNİK EĞİTİM İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  RUMELİ SALONU 1 | D-36

  Firmamız 10 yılı aşkın süredir Robotik ve STEM eğitimi konusunda hizmet vermektedir. Edu Tech markası ile çıktığımız bu yolculukta eğitim kurumlarına eğitim materyalleri temin etmekle kalmayıp aynı zamanda sürdürülebilir eğitimi sağlamak amacıyla aktivite planı ve stem eğitim kitapları hazırlamaktadır. Ürünlerimiz Almanya'da üretilmekte olup son derece dayanaklı ve yüksek mekanik özelliklere sahiptir. Çalışmalarımız genellikle atölye veya laboratuvar konseptindedir. Alanında uzman eğitimci ekibimiz kurumlar ile görüşerek ihtiyaca göre setler belirleyerek haftalık ders saatini dolduracak şekilde bütün eğitim dönemini kapsayacak eğitimi planlar.

 • EDU-OKUL (ORİON UZAKTAN EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.)

  EDU-OKUL (ORİON UZAKTAN EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.)

  RUMELİ SALONU 1 | A-62

  Yenilikçi eğitim metotlarımızı bilişim teknolojileri ile harmanladığımız Edutopya Online Platformu ile öğrencilerimizi profesyonel testler ile detaylı olarak analiz ediyor, 1.sınıftan üniversite hazırlık sürecine kadar başarıyı hedefleyen tüm öğrencilere yüksek kalite standartlarında eğitim imkânı veriyoruz. Ayrıca Edu-Okul okul yönetim sistemimiz ile öğrenci, öğretmen ve velilerin eğitim-öğretim sürecinde ihtiyaç duyacağı tüm modülleri ve canlı ders imkanını tek bir yazılım ile eğitim kurumlarımızın hizmetine sunuyoruz. With Edutopya Online Platform, where we blend our innovative education methods with information technologies, we analyze our students in detail with professional tests and we provide education at high quality standards to all students who aim for success

 • EDUCAT (EĞİTİMTEK EĞİTİM HİZ. VE DAN. LTD. ŞTİ.)

  EDUCAT (EĞİTİMTEK EĞİTİM HİZ. VE DAN. LTD. ŞTİ.)

  RUMELİ SALONU 1 | A-11

  Tüm Seviyelerde Türkiye’nin alanında uzman öğretmenlerin hazırladığı en geniş online içeriğe sahip Robotik, Kodlama ve STEM Müfredatı EducatHUB ve okul öncesi için VEX123, ilkokul için VEXGO, ortaokul için VEXIQ ve lise için VEXV5 setleriyle dünyanın en büyük robotik turnuvalarına öğrencilerimizi hazırlamaktadır. Dünya'nın en büyük robotik yarışmasını organize eden VEX Robotics'in ilkokul, ortaokul öğrencileri için VEX IQ, Lise ve Üniversite öğrenciler için VEX V5 ürünlerinin Türkiye satışı ve yarışmalarını organize ediyoruz. Yarışma detayları için www.egitimdeinovasyon.org VEX Robotics ürünleri için www.educat.com.tr adresine bakabilirsiniz.

 • Placeholder

  EDUCORE TURKEY TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | C-61

  Educore Turkey Teknoloji Sistemleri A.Ş., Anaokulları ve kreşlerden liselere kadar tüm eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu hemen hemen tüm yazılım ihtiyaçlarını tek bir platformda sunan ve 10 yılı aşkın süredir sadece EdTech alanında faaliyetlerini başarıyla sürdüren Educore Systems and Technologies'in Türkiye'de büyüme planının ilk adımı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

 • EDUPAGE İNTERAKTİF EĞİTİM VE YÖNETİM SİSTEMİ & ASC TIMETABLES (K12 BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  EDUPAGE İNTERAKTİF EĞİTİM VE YÖNETİM SİSTEMİ & ASC TIMETABLES (K12 BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  RUMELİ SALONU 1 | C-34

  Edupage, eğitim kurumlarını değişen şartlara, yeni nesillere ve geleceğe hazırlar… Edupage ile eğitim kurumları, kendi interaktif ders anlatım sunularını, dijital gelişim takip ve pekiştireç testlerini oluşturmalarına imkan sağlarız. Bu sayede kendilerine, dolayısıyla öğrencilerine özel, uzun yıllar kullanabilecekleri kurumsal içerik kütüphanesine sahip olmalarını sağlarız. Edupage’in 3 aşamalı eğitim modeli ve kurumsal içerik kütüphanesi ile, eğitim kurumlarının yüz-yüze ve uzaktan-eğitim süreçlerinin planlı-sistematik ilerlemesini sağlarız. Öğrencilerin konsantrasyon sürelerinin etkili kullanılarak ders başarısının arttırıldığı, yeni nesil öğrenci-veli-öğretmenlerin beklentilerini karşılayan eğitim-öğretim ortamı sağlarız. Edupage dijital gelişim takip ve pekiştireç testlerini ile öğrencinin gelişiminin, veli-öğretmen-yönetim tarafından anlık-takip edilmesini, geliştirilmesi gereken noktaların günlük tespit edilmesini sağlarız.

 • Placeholder

  eduScrum

  RUMELİ SALONU 2 | K-06

 • EMKO EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  EMKO EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | C-41

  Emko Eğitim Çözümleri, 1979 yılından bu yana eğitim gereçleri sektöründe Türkiye’nin lider konumdaki üreticisidir. Dijital ve analog sistemleri birlikte tasarlayarak hayatı kolaylaştıran inovatif çözümler üretmeyi başarmıştır. Bu başarısı ile 2019 yılında Avrupa’nın en iyi 10 eğitim teknoloji firması arasında yer almıştır. son teknoloji akıllı tahtalar, inovatif atölye ve sınıf tasarımları ile eğitime ilham veren inovatif ürünleri üretmeye devam etmektedir. Dünya çapında satış ve dağıtım ağına sahip olan Emko’nun İstanbul’da fabrikası, Ankara, Estonya ve Almanya’da satış ofisleri bulunmaktadır. Kaliteye verdiği önem, ilkleri başarma azmi, satış sonrası hizmet desteği ile sektöründe kalitenin adı olan Emko, eğitimin olduğu her yerde olmaya devam ediyor.

 • EMN EĞİTİM CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  EMN EĞİTİM CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU 1 | B-21

  EMN TECHNOLGY; 25 yılı aşan geçmişi ile Dünya’ da sürekli gelişen bilişim teknolojilerini, yakından takip ederek hizmet verdiği müşterilerinin, Bilgi Teknolojilerini daha verimli kullanmalarını sağlayan Türkiye’ mizin Lider Distribütör ve Sistem Entegratör firmalarından biri olarak BİLİŞİM 500 Firma Listesinde ilk 100’ ün içinde; Görüntü Sektörünün LİDER Firmasıdır. EMN Technology, Sektörümüzün lider marka ve ürünlerinden olan; MAXELL/ HITACHI STARBOARD Markalı Projeksiyon Cihazları, Akıllı Tahtalarının Türkiye Tek Distribürötürü olarak; eğitim sektörüne yönelik tüm Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmaktadır.

 • EXENTECH SAV. MED. HAV. BİL. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder

  Extron

  RUMELİ SALONU 1 | B-10

 • Placeholder

  Family Game

  RUMELİ SALONU 2 | H-09

 • FERNUS EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  FERNUS EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | E-31

  30 yılı aşkın bir süredir bilişim sektöründe olan deneyimimiz ile et FERNUS kimliği altında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir. Sağlanan çözüm hızlıdır, etkilidir, yenilikçidir, sürdürülebilirdir ve çoğu zaman benzersizdir.