2022 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye
25-27 Mayıs 2023, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2022 Katılımcı Listesi

 • Placeholder

  YES BILISIM A.S.

  RUMELİ SALONU 1 | A-31

 • YFU

  YFU

  RUMELİ SALONU 2 | H-10

  YFU-Youth For Understanding (Anlayış İçin Gençlik), 60 ülkede üye kuruluşları bulunan ve kar amacı gütmeyen uluslararası bir öğrenci değişim kuruluşudur. YFU, 1951 yılında barışa katkıda bulunmak ve karşılıklı anlayışı geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Türkiye’de MEB onayı ile faaliyetlerini yürütmekte olan YFU Kültürlerarası Lise Değişim Programlarının misyonu, eğitsel değişim programları aracılığıyla, gençler, aileler ve topluluklar arasında kültürlerarası etkileşimi, değişimi, karşılıklı saygıyı ve sosyal sorumluluk bilincini geliştirmektir. Programlar kapsamında, 15-18 yaşları arasındaki gençler en fazla 1 okul yılı için farklı bir ülkeye giderek, gönüllü bir ev sahibi aile yanında kalırlar ve liseye devam ederler. Yıl boyunca YFU tarafından takip edilir ve desteklenirler.

 • YILDIRIM ELEKTRONİK TİC. VE SAN. A.Ş.

  YILDIRIM ELEKTRONİK TİC. VE SAN. A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | D-30

  Yıldırım Elektronik, 1986 yılında yedek parça ve test cihazları satışı ile sektöre adım atmıştır. Üretici firmalara ve savunma sanayine hizmet veren Yıldırım Elektronik, güncel teknolojiyi takip ederek telekomünikasyon ve eğitim alanlarında da üretimlerine başlamıştır. Devam eden yıllarda, sektördeki konumunu, ürün yelpazesi ve müşteri portföyü ile sağlamlaştırmış, AR&GE grubunu kurarak sektörde lider olmuştur. Portföyünde kendi üretimini yaptığı Eğitim Setleri ve Laboratuvar Çalışma Masaları, distribütörlüğünü üstlendiği Test & Ölçüm Cihazları, Lehimleme Cihazları, Yansımasız odalar ve Anten - EMC Test konuları yer almaktadır.

 • YOUNG SCIENTIST ACADEMY - EBRU TAYLAN

  YOUNG SCIENTIST ACADEMY - EBRU TAYLAN

  RUMELİ SALONU 2 | K-06

  Young Scientist Academy, eğitim ve araştırma alanında paydaşları tarafından güvenilir, danışılan, yenilikçi ve yaratıcı çözümler üreten bir marka olmayı amaçlayan bir kuruluştur. Eğitime çevik bakış açısı getiren eduScrum eğitimleriyle öğretmenlere 21. yy yetkinliklerini kazandırmak, yeni nesil eğitim teknolojilerini ulaşılabilir hale getirmek, biyoteknoloji çatısı altında toplanan bilimleri gençlere ulaştırarak onların teorik bilgiyi anlama, uygulama, yaşayarak öğrenme ve sorgulama yetkinliklerinin gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

 • YÜKSEK BAŞARI YAYINLARI DAĞITIM PAZ. A.Ş.
 • ZİHİNLER FORA EĞİTİM YAZILIM VE DAN. SAN. VE TİC. A.Ş.

  ZİHİNLER FORA EĞİTİM YAZILIM VE DAN. SAN. VE TİC. A.Ş.

  RUMELİ SALONU 1 | F-11

  Zihin Haritası etkin bir öğrenme ve düşünme tekniğidir. Zihinler FORA, Tony Buzan Yetkili Eğitim Merkezi olarak Zihin Haritalarının Türkiye'deki Adresidir. FORAMIND, Türkiye'nin İlk Zihin Haritası Yazılımıdır.