2022 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
26-28 Mayıs 2022, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2022 Katılımcı Listesi

 • ADA GÜZEY MÜHENDİSLİK YAZILIM MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  ADA GÜZEY MÜHENDİSLİK YAZILIM MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | A-32

  Firma Erzurum da ATA Teknokent bünyesinde faaliyet göstermektedir.Hali hazırda, 'Akıllı Tahtalarla Uyumlu, Orta Öğretim İçin Müfredat Görselleştirici Eğitim Setleri' projesi üzerinde çalışmaktadır. Bu kapsamda akıllı tahtalarla uyumlu robotik setlerle, etkileşimli bir ortam sağlanarak, fen bilgisi dersi müfredatının daha akılda kalıcı ve pratik bir şekilde anlatılmasına olanak sağlanmaktadır. Öğrencilere fen bilgisi dersini ezber sisteminden çıkartıp, deney düzeneği sayesinde akıllı tahtada gerçek zamanlı görmesi ile bilgilerin gerçek yaşamda uygulanabilirliği ve problem çözme tekniklerinin/metodlarının geliştirilmesi, merak, araştırma ve yaratıcılık özelliklerinin öne çıkartılması amaçlanmıştır.

 • ADVANCITY- İKAMPÜS (CAZ BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.)

  ADVANCITY- İKAMPÜS (CAZ BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.)

  Rumeli Salonu | D-45

  1999 yılından buyana eğitim yazılımı yapan Advancity, eğitim planlaması ve uzaktan eğitim konularında uzmanlaşarak, halihazırda Türkiye çapında 85 üniversitenin tercihi haline gelmiştir. Yüksek Öğrenimde Alms, Aplan, Asoys, Atube ve Perculus yazılımlarının üzerine, şimdi de K12 sektörü için iKampüs yazılımı ile Okul ve Eğitim Yönetimi alanında yeni bir dönem başlatmıştır. iKampüs, özel okulların işletme yönetimi, süreç yönetimi ve eğitim yönetimi organizasyonlarını tek bir platform üzerinden idare etme imkanı sağlar.

 • ALİZE PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ALİZE PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | A-20

  Alize markasıyla 50'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren firmamız, inovasyonları ve patentli ürünleriyle dünya iplik sektörünün öncü firmalarındandır. Eğitim materyali olarak da kullanılması desteklenen Patentli ürünlerinden biri olan Puffy ile, şiş tığ kullanmadan kendinden ilmekli yapısı sayesinde el ile örülerek örgü yüzeyi oluşturulabiliyor. İlmekleri birbirinin içerisinden geçirerek çok farklı projeler yapılabiliyor. Üstelik her yaşa uygun ve tehlikesiz.

 • ALPGEN ROBOTICS MÜHENDİSLİK VE ELEKTRONİK SİSTEMLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ALPGEN ROBOTICS MÜHENDİSLİK VE ELEKTRONİK SİSTEMLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU | E-53

  ALPGEN Robotics kuruluşundan bugüne kadar yüzlerce kendine özgü tasarım ve şekillerde robotik kodlama ürünleri geliştirerek yurt içinde ve yurt dışında tanınan bir firma haline gelmiştir. Toplamda 10’dan fazla robotik kodlama seti ve 200’den fazla sensör modülü ile bugün hala yeni ürünler geliştirmeye ve üretmeye devam etmektedir. 2021 Şubat ayında ilk kez JoyBoard, İngiltere’de düzenlenen “10 Best Computer Kit for Kids” listesine girmeyi başarmıştır. Bugüne kadar Amerika, İngiltere, Kore ve Japonya gibi ülkeler dahil toplamda 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

 • AMAZOI BİLİŞİM SİSTEMLERİ ELEKTRONİK ARGE DANIŞMANLIK SİMÜLASYON VE TİC. LTD.

  AMAZOI BİLİŞİM SİSTEMLERİ ELEKTRONİK ARGE DANIŞMANLIK SİMÜLASYON VE TİC. LTD.

  RUMELİ SALONU | F-12

  AMAZOI Sanal Gerçeklik (VR) ve Artırılmış Gerçeklik(AR) Teknolojisini kullanarak interaktif simülasyonlar geliştirmektedir. Tübitak destekli Ar-Ge şirketi olan Amazoi Bilişim faaliyetlerine Hacettepe Teknokent Ankarada devam etmektedir. Eğitim sektörüne sağladığı dijital dönüşüm projeleri yanında fuar organizasyonlarına , bilim merkezi ve müzelere yönelik mobil uygulama , interaktif bilgi sistemleri , sanal ve artırılmış gerçeklik destekli eğitim ve oyun içerikleri geliştirmektedir.

 • ARGEMSAN EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  ARGEMSAN EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  Rumeli Salonu | A-22

  Argemsan Eğitim Teknolojileri, üniversite ve meslek liseleri için akışkanlar mekaniği, yenilenebilir enerji, iklimlendirme, soğutma gibi 13 farklı alanda 150 çeşit eğitim seti üreten, ürettiği uygulamalı eğitim cihazları ile üniversiteler ve meslek liselerinde eğitim kalitesinin artmasını sağlayan bir şirkettir. Aynı zaman Argemsan, savunma sanayiinin yerlileşmesine ve millileşmesine ürettiği deney ve test cihazları ile destek sağlamaktadır. Özel sektör firmalarının ür-ge çalışmaları için de deney ve test cihazları üreten Argemsan, ihracat ile büyüyen bir şirkettir.

 • BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

  BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

  Rumeli Salonu | C-40

 • BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

  BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

  Rumeli Salonu | C-41

 • BENMAKER ERKEN YAŞ EĞİTİM GEREÇLERİ SAN. TİC. VE HİZ. A.Ş.

  BENMAKER ERKEN YAŞ EĞİTİM GEREÇLERİ SAN. TİC. VE HİZ. A.Ş.

  Rumeli Salonu | E-21

  BenMaker çocukların kafası, kalbi ve elleriyle üretim becerileri kazanmasını hedefleyen ve bu amaca ulaşmak için üretim becerileri araçları geliştiren %100 yerli eğitim teknolojileri firmasıdır. 5 yıllık uzun ve detaylı bir ARGE süreci sonrası, Ekim 2016’da Bursa’da faaliyetlerine başlayan BenMaker, üretimini gerçekleştirdiği “Ahşap Şekillendirme ve Tasarım Seti” ile birlikte, okullarda maker hareketine yönelik çalışmalar yapan öğrencilere üretme olanakları sağlamaktadır. BenMaker Üretim Becerileri Atölyeleri, hali hazırda 340’dan fazla okulda kurulmuş olup çocukların hayallerine hizmet etmektedir. BenMaker Ahşap Tasarım ve Şekillendirme Setleri Torna Modülü, Zımparalı Testere Modülü ve Matkap Modülünden oluşmaktadır.

 • BENQ ASIA PACIFIC CORPORATION TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU
 • BINARY LOGIC SA.

  BINARY LOGIC SA.

  Rumeli Salonu | E-23

  Binary Logic was founded in 1982 by educators who saw the need for new ways and methods of using technology to enrich students’ learning experience. The ELT Skills platform makes English language learning practical, flexible and fun. Digital Kids, Digital Teens and ICT Skills based on international ICT curricula and exams revolutionise the Computing-ICT subject in primary and secondary schools as well as colleges and universities.

 • BİLGE ADAM BİLGİSAYAR VE EĞİTİM HİZM. SAN. TİC. A.Ş.