2021 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
27-29 Mayıs 2021, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2021 Katılımcı Listesi

 • UNIMATIC LTD.

  UNIMATIC LTD.

  Rumeli Salonu | E-22

 • USTURLAB, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

  USTURLAB, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK

  Rumeli Salonu | A-34

  Usturlab; 'Bilimin felsefe ile başlayıp, sanat ile buluştuğu yer.' Bir Eğitim Girişimi; fırsat ve cinsiyet eşitliğine inanan iki matematikçi kadın tarafından kuruldu. Usturlab; okul öncesinden başlayarak tüm yaş gruplarındaki bireylere ilgi çekici, birçok duyuya hitap eden, interaktif, bilim, sanat ve teknoloji atölyelerini geniş bir yelpazede tasarlayan ve uygulayan eğitim profesyonellerinin bir araya geldiği sosyal girişimdir. Usturlab; atölye çalışmalarıyla birlikte eğitim materyalleri ve kutu oyunları üretmekte, danışmanlık hizmetleri vermekte, uzay evi, tabiat okulu ve bilim merkezleri kurulumu/yönetimi, bilimsel sergi tasarımı gibi anahtar teslim projeler de üretmektedir.

 • VEDUBOX (ETGİ GRUP BİLİŞİM TEK. YAZ. DON. BİL M.M. MÜH. İNŞ. TAAH. İTL. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.)

  VEDUBOX (ETGİ GRUP BİLİŞİM TEK. YAZ. DON. BİL M.M. MÜH. İNŞ. TAAH. İTL. İHR. TİC. LTD. ŞTİ.)

  Rumeli Salonu | A-54

  Vedubox size özel bir sistemde online eğitim, kurs, sınav, toplantı ve webinar yapmanızı sağlayan entegre e-eğitim ve iletişim sistemidir. Eğitim kurumlarının yanında şirketler tarafından personel, bayi, tedarikçi, müşteri, ürün eğitimleri, seminerleri, toplantıları ve destek hizmetleri için kullanılmaktadır. Kullanıcılarınızın online sosyal bir ortamda hem öğrebildiği, hem bilgi paylaşabildiği, hem görüşme, toplantı yapabildiği hem de webinarlara katılabildiği bir sistem sunar. www.vedubox.com

 • VESTEL TİCARET A.Ş.

  VESTEL TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | C-10

  Vestel Proje Ortağım, Zorlu Holding’in gücü ve yerli Vestel teknolojisinin el ele vermesiyle ortaya çıkan, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran bir projedir. Proje dahilinde; akıllı tahta, iklimlendirme, dijital çözümler, aydınlatma, televizyon, beyaz eşya ve ankastre alanlarında profesyonel çözümler sunuyoruz. Ülkemizin tüm kurumlarının en yüksek teknolojiye ulaşması için çalışıyoruz. Farklı alanlarda uzmanlaşmış pek çok ekiple, projenizin ihtiyaçlarını en faydalı şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

 • VIEWSONIC EUROPE LİMİTED İSTANBUL TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU

  VIEWSONIC EUROPE LİMİTED İSTANBUL TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU

  Rumeli Salonu | C-20

  1987’de Kaliforniya'da kurulan ViewSonic, dünya çapında lider bir görsel çözüm sağlayıcısıdır ve dünya çapında 100'den fazla ülkede iş yapmaktadır. Yenilikçi ve vizyon sahibi olarak ViewSonic, monitörler, projeksiyon cihazları, dijital yönlendirme ekranları, ViewBoard etkileşimli ekranlar ve myViewBoard yazılım ekosistemini içeren kapsamlı donanım ve yazılım çözümleri sunan bir firmadır. ViewSonic hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen www.viewsonic.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • VINCO EDUCATION GmbH

  VINCO EDUCATION GmbH

  Rumeli Salonu | D-31

  Vinco educational is the leading educational wholesale and mail order company for teaching materials in Germany. Vinco is a member of the Betzold group, one of the biggest, internationally active working companies in the educational sector.

 • VIRTUAL REALITY BUSINESS TEK. DAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  VIRTUAL REALITY BUSINESS TEK. DAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | D-12

  Our company aim is to focus on virtual reality and augmented reality future technologies and solve the current reality problems by these technologies. Our team is capable to transfer the reality to virtual reality environment. Up to three years of experience in the Turkish and International market and a good knowledge of the business requirements, institutions, schools and universities. Offering best solutions with best prices as per our knowledge of the Turkish and International market and the good relation network in it.

 • YILDIRIM ELEKTRONİK TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  YILDIRIM ELEKTRONİK TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | D-30

  Yıldırım Elektronik, 1986 yılında yedek parça ve test cihazları satışı ile sektöre adım atmıştır. Üretici firmalara ve savunma sanayine hizmet veren Yıldırım Elektronik, güncel teknolojiyi takip ederek telekomünikasyon ve eğitim alanlarında da üretimlerine başlamıştır. Devam eden yıllarda, sektördeki konumunu, ürün yelpazesi ve müşteri portföyü ile sağlamlaştırmış, AR&GE grubunu kurarak sektörde lider olmuştur. Portföyünde kendi üretimini yaptığı Eğitim Setleri ve Laboratuvar Çalışma Masaları, distribütörlüğünü üstlendiği Test & Ölçüm Cihazları, Lehimleme Cihazları, Yansımasız odalar ve Anten - EMC Test konuları yer almaktadır.

 • YOUNG SCIENTIST ACADEMY - EBRU TAYLAN

  YOUNG SCIENTIST ACADEMY - EBRU TAYLAN

  Rumeli Salonu | E-57

  Young Scientist Academy, eğitim ve araştırma alanında paydaşları tarafından güvenilir, danışılan, yenilikçi ve yaratıcı çözümler üreten bir marka olmayı amaçlayan bir kuruluştur. Eğitime çevik bakış açısı getiren eduScrum eğitimleriyle öğretmenlere 21. yy yetkinliklerini kazandırmak, yeni nesil eğitim teknolojilerini ulaşılabilir hale getirmek, biyoteknoloji çatısı altında toplanan bilimleri gençlere ulaştırarak onların teorik bilgiyi anlama, uygulama, yaşayarak öğrenme ve sorgulama yetkinliklerinin gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

 • Placeholder