2021 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
27-29 Mayıs 2021, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2021 Katılımcı Listesi

 • SEBİT EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  SEBİT EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  Rumeli Salonu | C-21

  Sebit, 32 yıllık araştırma-geliştirme deneyimi ve uluslararası örgütlenmesiyle Türkiye’nin öncü eğitim teknolojileri şirketidir. Yüzde 100 iştiraki olduğu Türk Telekom’un grup sinerjisinden aldığı güçle ve teknolojinin yenilikçi kullanımıyla, eğitimdeki küresel dönüşüme katkıda bulunmakta, toplumsal fayda ve bireylerin ihtiyaçlarına özel, ulusal ve uluslararası çözümler sunmaktadır. “Bilişim Destekli Katılımcı Eğitim” vizyonu ve eğitim içeriklerinden teknolojik platformlara, akıllı ölçme değerlendirmeden öğretmen eğitimlerine kadar kapsamlı çözümleriyle öğrenci, öğretmen ve eğitim yöneticilerine 21. yüzyıl yetkinlikleri kazandırarak Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır. Başarılarını, değer bulunduğu çok sayıda ödülle de kanıtlamış olan Sebit, uluslararası eğitim otoriteleri tarafından dünyanın en iyi eğitim teknolojileri şirketlerinden biri olarak gösterilmektedir.

 • Placeholder
 • STUDIO VL LTD.

  STUDIO VL LTD.

  Rumeli Salonu | E-43

  VL Studio, based in Saint-Petersburg, Russia, is a developer and manufacturer of gamification equipment. One of its products is MOBI WORLD, which is an exergame designed for children and teen-agers and aimed at developing coordination, joint activity skills, communication activity, improving motor dexterity, attention, memory, and volitional control of behavior.

 • Placeholder
 • TCC THE CHAIR COMPANY BÜRO KOLTUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  TCC THE CHAIR COMPANY BÜRO KOLTUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | B-31

  Şirketimiz, 1880 yılında Almanya'nın Amberg kentinde Willibald Grammer tarafından kurulan GRAMMER AG firmasının bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. 100 yılı aşkın bir süredir 35'den fazla ülkede oluşturduğu fabrikalarda, bugün büro koltukları konusunda en güçlü ve yaygın üretim hizmet ağına sahip bir "dünya markası" dır. Ülkemizde, 1985 yılında Bursa'da kurduğu modern entegre tesislerinde en ileri Alman teknolojisi ile Türkiye'de ilk amortisörlü koltuğun üretimine başlamıştır. GRAMMER OFFICE, TCC ve GRAMMER OFFICE PROJECTS markalarımız ile büro, amfi ve konferans koltukları pazarlarının öncüsü konumundayız. Ürünlerimizin ana özellikleri ve bizi diğer üreticilerinden daha başarılı kılan unsurlar dört ana başlık altında toplanabilir: Ergonomi, Tasarım, Fiyat–Verim Oranı ve Ekoloji

 • TEKNOKTA EĞİTİM DAN. ORG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • TEKNOLİST BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIM YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.

  TEKNOLİST BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIM YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.

  Rumeli Salonu | A-31

  Teknolist AŞ 2001 yılında kurulmuş, Türkiye'de yazılım ve yayıncılığı birleştiren öncü kuruluştur. Okulistik internet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformudur. İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri Okulistik’ten yararlanabilirler.

 • Placeholder
 • TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU ULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ MERKEZİ

  TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU ULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ MERKEZİ

  Rumeli Salonu | B-50

  TÜBİTAK ULAKBİM bünyesinde geliştirme ve idame çalışmaları devam ettirilmekte olan PARDUS, Debian GNU/Linux temelli Açık Kaynak kodlu bir işletim sistemidir. İnternet üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmekte ve kurulabilmektedir. Özellikle Kamu kurumları ve MEB'e bağlı okullarda kullanımının yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmalar hızla devam etmektedir. Pardus’un, kamu kurum ve kuruluşları ile KOBİ’lerde kolay yaygınlaştırılabilmesi için kurumsal ihtiyaçları karşılayan Açık Kaynak kodlu alt projeleri bulunmaktadır. Etkileşimli Tahta Arayüz Projesi (ETAP), Lider Ahenk Merkezi Yönetim Sistemi, Engerek Kimlik Yönetim Sistemi, Ahtapot Bütünleşik Siber Güvenlik Sistemi bunların başlıcalarıdır. Detaylı bilgi https://www.pardus.org.tr/ adresinden edinilebilir.

 • TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

  TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI

  Rumeli Salonu | A-23

  İlköğrenim çağındaki çocukların çağdaş ve evrensel değerler ile cumhuriyetin temel ilkelerine sahip, donanımlı ve nitelikli bireyler olarak yetiştirilmeleri amacıyla devlet tarafından verilen temel eğitime destek olmaktır.

 • TÜRKİYE ZEKA VAKFI

  TÜRKİYE ZEKA VAKFI

  Rumeli Salonu | E-40

  Türkiye Zeka Vakfı, en temel kaynağı zekâ olan entelektüel gücün böylesine önem kazanması, zekânın iyi değerlendirilmesi ve geliştirilmesi konusunu yaptığı etkinliklerle gündeme getirmeyi amaçlar. Sebep-sonuç ilişkilerini daha iyi kuran, yeni çevre şartlarına daha kolay uyum gösterebilen, doğru ve gerekli bilgiye daha kısa sürede erişebilen ve bu bilgiyi ulaşmak istediği amaç doğrultusunda en verimli kullanabilen yani kısaca daha zeki insanların oluşturduğu toplumları meydana getirmeyi amaçlar.

 • UĞUR OKULLARI A.Ş.

  UĞUR OKULLARI A.Ş.

  Rumeli Salonu | C-42

  Yarım asrı aşkın deneyim ve yenilikçi eğitim yaklaşımlarıyla “başarılı nesiller yetiştirmeyi” amaçlayan Uğur Okulları, Türkiye’nin 51 ilinde 107 okulda, en donanımlı eğitim olanaklarını sunuyor. Okul öncesinden lise son sınıfa kadar farklı kademelerde eğitim veren Uğur Okulları, hem yüz yüze hem de uzaktan eğitim metotlarıyla öne çıkıyor. Dijital teknolojileri eğitim yaklaşımlarında kullanan Uğur Okulları, kişiye özgü ve yapay zeka tabanlı öğrenme- öğretme platformu Metodbox ve yerli görüntülü görüşme sistemi SeeMeet ile kesintisiz eğitimi sürdürüyor. 1968’de Uğur markası ile başlayan hikâye bugün Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları çatısı altında dört kıtaya yayılan ve üniversiteleri, dil okulları, kampüsleri olan global bir eğitim ağına dönüştü.