2021 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
27-29 Mayıs 2021, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2021 Katılımcı Listesi

 • ROBOTEL INC.

  ROBOTEL INC.

  Rumeli Salonu | E-41

  Let’s Talk! English is an ESL/ELL digital curriculum integrated with our award-winning SmartClass+ Language Teaching Platform. Let’s Talk! English supports CEFR proficiency levels A1, A2, B1, B2 and C1 courses with 400+ activities per course. Activities include reading, writing, listening, speaking, quizzes and pronunciation (AI-based speech recognition). The SmartClass+ Language Teaching Platform supports a blend of self-access and classroom-based activities. Students have 24/7 access to self-study, cloud-based activities. Teachers can assign activities, review & grade student work and leave feedback for students. Most activities use auto-grading to provide instant feedback to students. AI-based speech-recognition is used to auto-grade pronunciation activities.

 • ROBOTİK BİLİM (MHM ROBOTİK ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ)

  ROBOTİK BİLİM (MHM ROBOTİK ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ)

  Rumeli Salonu | E-20

  Robotik kodlama eğitim materyalleri üreterek satır satır kod yazan ve üreten bir nesil için çalışıyoruz. Ürünlerimiz TÜBİTAK onaylı olup kodlama ile tasarımı bir arada sunarak öğrencilere ürün geliştirmenin her aşamasını heyecanla yaşatır. robotikbilim.com.tr

 • ROBOTİSTAN ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.

  ROBOTİSTAN ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | D-20

  Robotistan ailesi olarak, teknolojinin ve üretmenin gücüne inanıyor ve parlak bir gelecek için sorgulayan, araştıran ve üreten nesiller yetiştirmeyi önemsiyoruz. Çığ gibi büyüyen tüketim kültürü döngüsünü kırarak insanlara üretmenin tadını hatırlatmak için uğraşıyoruz. Üretimi, ülkemizin problemlerini çözebilecek tek çıkış yolu olarak görüyoruz. Ancak, bundan da önemlisi üzerinde yaşadığımız dünyamızın sıkıntılarını, problem çözme yeteneği gelişmemiş, fikir, sanat, teknoloji ve çözüm üretemeyen nesillere bırakma lüksümüzün olmadığını düşünüyoruz. Dünya genelinde isim yapmış birçok firmanın distribütörü olan firmamızda ülkemizde üretmeyi seven nesillerin yetişmesi için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Distribütörlüklerimiz, Makeblock, Sparkfun Electronic, Arduino, Adafruit, Beagleboard, LittleBits, Nexus Robot, Pololu, Matatalab

 • SAMM TEKNOLOJİ İLETİŞİM SAN. VE TİC. A.Ş.
 • SANLAB SİMÜLASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  SANLAB SİMÜLASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | A-33

  SANLAB, 5746 sayılı ARGE Kanunu kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenerek Teknogirişim Sermayesi ile kurulan ilk teknoloji şirketidir. Simülasyon yazılımları ve robotik alanında eğitim teknolojileri geliştirmektedir. Meslekî ve teknik eğitime odaklanmış küresel ölçekli bir teknoloji firmasıdır. Hali hazırda iki farklı NACE kodunda faaliyet göstermektedir. • 721901 Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dâhil) • 620101 Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb.)

 • SEBİT EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  SEBİT EĞİTİM VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  Rumeli Salonu | C-21

  Sebit, 32 yıllık araştırma-geliştirme deneyimi ve uluslararası örgütlenmesiyle Türkiye’nin öncü eğitim teknolojileri şirketidir. Yüzde 100 iştiraki olduğu Türk Telekom’un grup sinerjisinden aldığı güçle ve teknolojinin yenilikçi kullanımıyla, eğitimdeki küresel dönüşüme katkıda bulunmakta, toplumsal fayda ve bireylerin ihtiyaçlarına özel, ulusal ve uluslararası çözümler sunmaktadır. “Bilişim Destekli Katılımcı Eğitim” vizyonu ve eğitim içeriklerinden teknolojik platformlara, akıllı ölçme değerlendirmeden öğretmen eğitimlerine kadar kapsamlı çözümleriyle öğrenci, öğretmen ve eğitim yöneticilerine 21. yüzyıl yetkinlikleri kazandırarak Türkiye’de birçok ilke imza atmıştır. Başarılarını, değer bulunduğu çok sayıda ödülle de kanıtlamış olan Sebit, uluslararası eğitim otoriteleri tarafından dünyanın en iyi eğitim teknolojileri şirketlerinden biri olarak gösterilmektedir.

 • Placeholder

  STUDIO VL LTD.

  Rumeli Salonu | E-43

  VL Studio, based in Saint-Petersburg, Russia, is a developer and manufacturer of gamification equipment. One of its products is MOBI WORLD, which is an exergame designed for children and teen-agers and aimed at developing coordination, joint activity skills, communication activity, improving motor dexterity, attention, memory, and volitional control of behavior.

 • Placeholder
 • TCC THE CHAIR COMPANY BÜRO KOLTUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  TCC THE CHAIR COMPANY BÜRO KOLTUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | B-31

  Şirketimiz, 1880 yılında Almanya'nın Amberg kentinde Willibald Grammer tarafından kurulan GRAMMER AG firmasının bünyesinde faaliyetlerine başlamıştır. 100 yılı aşkın bir süredir 35'den fazla ülkede oluşturduğu fabrikalarda, bugün büro koltukları konusunda en güçlü ve yaygın üretim hizmet ağına sahip bir "dünya markası" dır. Ülkemizde, 1985 yılında Bursa'da kurduğu modern entegre tesislerinde en ileri Alman teknolojisi ile Türkiye'de ilk amortisörlü koltuğun üretimine başlamıştır. GRAMMER OFFICE, TCC ve GRAMMER OFFICE PROJECTS markalarımız ile büro, amfi ve konferans koltukları pazarlarının öncüsü konumundayız. Ürünlerimizin ana özellikleri ve bizi diğer üreticilerinden daha başarılı kılan unsurlar dört ana başlık altında toplanabilir: Ergonomi, Tasarım, Fiyat–Verim Oranı ve Ekoloji

 • TEKNOKTA EĞİTİM DAN. ORG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • TEKNOLİST BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIM YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.

  TEKNOLİST BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YAZILIM YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.

  Rumeli Salonu | A-31

  Teknolist AŞ 2001 yılında kurulmuş, Türkiye'de yazılım ve yayıncılığı birleştiren öncü kuruluştur. Okulistik internet üzerinden ulaşılan bir eğitim ve öğrenme platformudur. İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar bütün öğrenciler, bu öğrencilerin aileleri, ilk ve ortaokullarda görevli öğretmenler ve eğitim yöneticileri Okulistik’ten yararlanabilirler.

 • TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU ULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ MERKEZİ

  TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU ULUSAL AKADEMİK AĞ VE BİLGİ MERKEZİ

  Rumeli Salonu | B-50

  TÜBİTAK ULAKBİM bünyesinde geliştirme ve idame çalışmaları devam ettirilmekte olan PARDUS, Debian GNU/Linux temelli Açık Kaynak kodlu bir işletim sistemidir. İnternet üzerinden ücretsiz olarak indirilebilmekte ve kurulabilmektedir. Özellikle Kamu kurumları ve MEB'e bağlı okullarda kullanımının yaygınlaştırılmasına yönelik çalışmalar hızla devam etmektedir. Pardus’un, kamu kurum ve kuruluşları ile KOBİ’lerde kolay yaygınlaştırılabilmesi için kurumsal ihtiyaçları karşılayan Açık Kaynak kodlu alt projeleri bulunmaktadır. Etkileşimli Tahta Arayüz Projesi (ETAP), Lider Ahenk Merkezi Yönetim Sistemi, Engerek Kimlik Yönetim Sistemi, Ahtapot Bütünleşik Siber Güvenlik Sistemi bunların başlıcalarıdır. Detaylı bilgi https://www.pardus.org.tr/ adresinden edinilebilir.