2021 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
27-29 Mayıs 2021, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2021 Katılımcı Listesi

 • Placeholder
 • NARA EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  NARA EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  Rumeli Salonu | E-30

  Nara, sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojilerini eğitimde etkin kullanmak için kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Proje bazlı pek çok çalışmanın yanında iki temel ürünü bulunmaktadır. İlki çocukların 3D tasarım yeteneklerini geliştirmek için geliştirilen "NLab AR/VR Prototipleme Sistemi", ikincisi de hikaye bazlı bir sanal gerçeklik deneyimi sunan Storybee'dir.

 • ÖĞRETMENİM DERGİSİ

  ÖĞRETMENİM DERGİSİ

  Rumeli Salonu | E-59

  Yayın hayatına 2007 yılında başlayan ÖĞRETMENİM Dergisi, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri başta olmak üzere özellikle İstanbul genelindeki eğitim-öğretim kurumları, öğretmenler gibi eğitim sektöründeki tüm paydaşlar tarafından beğeniyle ve yakından takip edilmektedir. Yayın hayatında 12 yıl, 133 sayıyı geride bırakan ÖĞRETMENİM Dergisi, sayfalarına taşıdığı haber, makale, söyleşi ve röportajlarıyla eğitim sektörümüzün gelişmesine ve Türkiye’deki eğitimin kalitesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağlamaktadır. Dergi bünyesine sonradan dahil olan Öğretmenim Dergisi Yayınlarının hali hazırda okur severlerin beğenisine sunulmuş olan 41 kitabı tüm kitapevleri ve sanal kitap marketlerde satılmaktadır.

 • PEDUDİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
 • PİKADE EĞİTİM ARAÇLARI SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
 • RED-MOUSE (BS SES GÖRÜNTÜ VE IŞIK SİS. TEKNOLOJİ A.Ş.)

  RED-MOUSE (BS SES GÖRÜNTÜ VE IŞIK SİS. TEKNOLOJİ A.Ş.)

  RUMELİ SALONU | B-10

  Our journey started with establishing Red-Mouse in 2015 in the field of audio and visual systems. In a very short time frame we started to accomplish projects on a global scale. Opening offices in the EMEA region has granted us opportunities to work even more overseas including Europe, Asia and Middle-East up to 28 countries. Our high capacity technical in-house team is there to provide our clients top-notch services and solutions. Redmouse employs experienced, certified, and trained professionals in their area of expertise and follows the international audio visual standards.

 • ROBOKIDS - ELÇİN MERT

  ROBOKIDS - ELÇİN MERT

  Rumeli Salonu | A-42

  Firmamız, Manisa merkezli bir firma olup; bünyesinde RoboKids Manisa gibi robotik ve kodlama alanında eğitim veren ayrı bir kuruluşu barındırmaktadır. Sahip olunan bilgiler ve hiç bitmeyen deneme süreçleri neticesinde, çocuklarınızın öğrenmesine en çok yardımcı olacak araçları güncel olarak sizlere sunmaktayız. RoboKids, sizlere Lego gibi Dünyaca ünlü akıl/zeka oyunları sunan markaların ürünlerini sunar. Bu bağlamda, sitemizde ki tüm ürünler; uluslararası alanda kendisini kanıtlamış markaların ve/veya özel olarak firmamız tarafından temin edilerek, gerekli test süreçleri tamamlanmış olan ürünlerin satış halidir. Güven içerisinde tercih edebilir, çocuğunuzun gelişim ve oyun süreçlerine olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.

 • ROBOTEL INC.

  ROBOTEL INC.

  Rumeli Salonu | E-41

  Let’s Talk! English is an ESL/ELL digital curriculum integrated with our award-winning SmartClass+ Language Teaching Platform. Let’s Talk! English supports CEFR proficiency levels A1, A2, B1, B2 and C1 courses with 400+ activities per course. Activities include reading, writing, listening, speaking, quizzes and pronunciation (AI-based speech recognition). The SmartClass+ Language Teaching Platform supports a blend of self-access and classroom-based activities. Students have 24/7 access to self-study, cloud-based activities. Teachers can assign activities, review & grade student work and leave feedback for students. Most activities use auto-grading to provide instant feedback to students. AI-based speech-recognition is used to auto-grade pronunciation activities.

 • ROBOTİK BİLİM (MHM ROBOTİK ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ)

  ROBOTİK BİLİM (MHM ROBOTİK ELEKTRONİK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ)

  Rumeli Salonu | E-20

  Robotik kodlama eğitim materyalleri üreterek satır satır kod yazan ve üreten bir nesil için çalışıyoruz. Ürünlerimiz TÜBİTAK onaylı olup kodlama ile tasarımı bir arada sunarak öğrencilere ürün geliştirmenin her aşamasını heyecanla yaşatır. robotikbilim.com.tr

 • ROBOTİSTAN ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.

  ROBOTİSTAN ELEKTRONİK TİCARET A.Ş.

  Rumeli Salonu | D-20

  Robotistan ailesi olarak, teknolojinin ve üretmenin gücüne inanıyor ve parlak bir gelecek için sorgulayan, araştıran ve üreten nesiller yetiştirmeyi önemsiyoruz. Çığ gibi büyüyen tüketim kültürü döngüsünü kırarak insanlara üretmenin tadını hatırlatmak için uğraşıyoruz. Üretimi, ülkemizin problemlerini çözebilecek tek çıkış yolu olarak görüyoruz. Ancak, bundan da önemlisi üzerinde yaşadığımız dünyamızın sıkıntılarını, problem çözme yeteneği gelişmemiş, fikir, sanat, teknoloji ve çözüm üretemeyen nesillere bırakma lüksümüzün olmadığını düşünüyoruz. Dünya genelinde isim yapmış birçok firmanın distribütörü olan firmamızda ülkemizde üretmeyi seven nesillerin yetişmesi için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Distribütörlüklerimiz, Makeblock, Sparkfun Electronic, Arduino, Adafruit, Beagleboard, LittleBits, Nexus Robot, Pololu, Matatalab

 • SAMM TEKNOLOJİ İLETİŞİM SAN. VE TİC. A.Ş.
 • SANLAB SİMÜLASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  SANLAB SİMÜLASYON ARAŞTIRMA GELİŞTİRME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | A-33

  SANLAB, 5746 sayılı ARGE Kanunu kapsamında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından desteklenerek Teknogirişim Sermayesi ile kurulan ilk teknoloji şirketidir. Simülasyon yazılımları ve robotik alanında eğitim teknolojileri geliştirmektedir. Meslekî ve teknik eğitime odaklanmış küresel ölçekli bir teknoloji firmasıdır. Hali hazırda iki farklı NACE kodunda faaliyet göstermektedir. • 721901 Doğal bilimler ve mühendislikle ilgili diğer araştırma ve deneysel geliştirme faaliyetleri (tarımsal araştırmalar dâhil) • 620101 Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb.)