2021 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
27-29 Mayıs 2021, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2021 Katılımcı Listesi

 • KURMAY KİTAP YAYIN DAĞITIM BİL. KIR. ÜR. İNŞ. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  KURMAY KİTAP YAYIN DAĞITIM BİL. KIR. ÜR. İNŞ. PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | A-41

  Kurmay Yayın Grubu, yayın hayatına 2002 yılında dil öğrenimini hedefleyen kitaplar ile adım atmıştır. 2002’den beri dil bilgisi, sözlük, yardımcı kaynak, özgün hikâyeler, akıllı tahta içerikleri, oyunlar ve animasyonlar gibi birçok ürün tarafımızca siz değerli öğretmenlere, öğrencilere ve velilere sunulmuştur. Kurmay Yayın Grubu olarak, okul öncesi gruplarından lise sınıflarına kadar her branşta çocuklarımızın yararına olacak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Vizyon Kurmay Yayın Grubu olarak vizyonumuz, alanında uzman kadromuz ile Türkiye’nin en değerli yayınevi olmaktır. Kurmay Yayın Grubu olarak misyonumuz; tüm branş ve seviyelerde eğitim sistemiyle her zaman uyumlu, akademik ve tasarım bakımından öğrenci ile öğretmenlerin tüm beklentilerini karşılayan güncel ürünlerle

 • KZ MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  KZ MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | C-32

  KZ Mekatronik bir mühendislik şirketidir. Mesleki ve teknik eğitim için eğitim donanımları üretilmektedir. Üretilen ürünler yurt içine ve yurt dışına satılmaktadır. Eğitim donanımları üretilirken edindiğimiz pratik bilgi ve tecrübe, savunma sanayi projelerinde de kullanılmaktadır. Sivil alanda, örneğin; Balıkesir Ticaret Borsası için RFID sistemi, Yörsan firmasına haberleşme modülleri gibi anahtar teslim projeler yapılmaktadır . Polis Özel Harekat’a 420 adet operasyonel ürün için Ar-Ge süreci yürütülmüştür ve ürünler teslim edilmiştir. SSB Yenilikçi Sistemler Grup Başkanlığı tarafından yürütülen projede (İnsansız Kara Aracı), faydalı yük modülleri ve komuta kontrol birimi için Ar-Ge süreci başlatılmıştır. EGM Kriminal Daire Başkanlığı ile proje hazırlığı süreci başlatılmıştır.

 • MEKATROLAB OTOMASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • METAN TEKNİK MÜMESSİLLİK VE TİCARET A.Ş.
 • MRT STEAM ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

  MRT STEAM ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

  Rumeli Salonu | D-44

  MRT STEAM 21. yy’ın gerektirdiği eğitim anlayışına uygun olarak; dünyada STEAM olarak bilinen Bilim (Science), Teknoloji (Technology), Mühendislik (Engineering), Sanat-Tasarım (Art) ve Matematik (Mathematics) öğretim tekniklerini kullanmaktadır. Robotik kodlama eğitimlerinde hedefimiz öğrencilere inovasyon, yaratıcılık, problem çözme, analitik düşünme, teknoloji okur-yazarlığı gibi yetkinlikleri kazandırmaktır. My Robot Time’ın Türkiye distribütörü olan firmamız ulusal ve uluslararası robotik kodlama yarışmaları ve eğitim planlamalarıyla robotik sistemlere ilgi duyan, kendini geliştirmek isteyen öğrencilere gerekli olanakları sağlamaktadır. Uluslararası Gençlik Robot Birliği’nin (IYRA) üyesi olup, Uluslararası Gençlik Robot Yarışmalarına (IYRC) katılım sağlamaktayız.

 • Placeholder
 • NARA EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
 • ORTAK ATÖLYE EĞİTİM DANIŞMANLIK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • ÖĞRETMENİM DERGİSİ

  ÖĞRETMENİM DERGİSİ

  Rumeli Salonu | E-59

  Yayın hayatına 2007 yılında başlayan ÖĞRETMENİM Dergisi, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri başta olmak üzere özellikle İstanbul genelindeki eğitim-öğretim kurumları, öğretmenler gibi eğitim sektöründeki tüm paydaşlar tarafından beğeniyle ve yakından takip edilmektedir. Yayın hayatında 12 yıl, 133 sayıyı geride bırakan ÖĞRETMENİM Dergisi, sayfalarına taşıdığı haber, makale, söyleşi ve röportajlarıyla eğitim sektörümüzün gelişmesine ve Türkiye’deki eğitimin kalitesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağlamaktadır. Dergi bünyesine sonradan dahil olan Öğretmenim Dergisi Yayınlarının hali hazırda okur severlerin beğenisine sunulmuş olan 41 kitabı tüm kitapevleri ve sanal kitap marketlerde satılmaktadır.

 • PEDUDİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
 • PİKADE EĞİTİM ARAÇLARI SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
 • ROBOKIDS - ELÇİN MERT

  ROBOKIDS - ELÇİN MERT

  Rumeli Salonu | A-42

  Firmamız, Manisa merkezli bir firma olup; bünyesinde RoboKids Manisa gibi robotik ve kodlama alanında eğitim veren ayrı bir kuruluşu barındırmaktadır. Sahip olunan bilgiler ve hiç bitmeyen deneme süreçleri neticesinde, çocuklarınızın öğrenmesine en çok yardımcı olacak araçları güncel olarak sizlere sunmaktayız. RoboKids, sizlere Lego gibi Dünyaca ünlü akıl/zeka oyunları sunan markaların ürünlerini sunar. Bu bağlamda, sitemizde ki tüm ürünler; uluslararası alanda kendisini kanıtlamış markaların ve/veya özel olarak firmamız tarafından temin edilerek, gerekli test süreçleri tamamlanmış olan ürünlerin satış halidir. Güven içerisinde tercih edebilir, çocuğunuzun gelişim ve oyun süreçlerine olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.