2021 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
27-29 Mayıs 2021, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2021 Katılımcı Listesi

 • EXENTECH SAV. MED. HAV. BİL. LTD. ŞTİ.
 • FERNUS BİLİŞİM HİZMETLERİ EĞT. DAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  FERNUS BİLİŞİM HİZMETLERİ EĞT. DAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | E-31

  30 yılı aşkın bir süredir bilişim sektöründe olan deneyimimiz ile Fernus Bilişim Hizmetleri Eğitim Danışmanlık ve Ticaret Ltd.Şti. kimliği altında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşimiz; bilişim sektöründe birçok alanda geliştirdiğimiz uzmanlıklarımızı kullanarak “çözüm” üretmektir. Sağlanan çözüm hızlıdır, etkilidir, yenilikçidir, sürdürülebilirdir ve çoğu zaman benzersizdir.

 • FİLEWAVE INTERNETIONAL AG

  FİLEWAVE INTERNETIONAL AG

  Rumeli Salonu | D-35

  FileWave is a multi-platform endpoint management solution that provides IT administrators with the capabilities to image, deploy, manage and maintain their endpoints in real time across a wide variety of devices using an architecture that scales to meet current and future needs. It is designed to be a key part of your deployment lifecycle. We make it easy to truly manage all Windows, macOS, iOS, and tvOS devices along with ChromeOS and Android Enhancements.

 • Placeholder

  FİZİK OFİSİ - MEHMET GÜMÜŞ

  Rumeli Salonu | A-52

 • FOLLETT

  FOLLETT

  Rumeli Salonu | E-42

 • FUNFOX YAZILIM BİLİŞİM AR-GE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  FUNFOX YAZILIM BİLİŞİM AR-GE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  Rumeli Salonu | E-55

  Funfox Yazılım, 2018 yılında TÜBİTAK 1512 BIGG Programı ve KOSGEB Girişimcilik Destek Programı desteği ile Sivas Cumhuriyet Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren, müzik ve multimedya için eğitim ve uygulama yazılımları geliştiren bir firmadır. 2019 yılında etkileşimli akıllı tahtalar için MIDI tabanlı, 24 modülden oluşan Müzisyen Dünyası adlı müzik eğitim yazılım paketi geliştirilmiştir. Projemiz Horizon2020 SME-Instrument programı kapsamında avrupa konseyi tarafından etki, mükemmeliyet ve kalite kriterleriyle değerlendirilerek yüksek kalite belgesi "Seal of Excellence" sertifikası almaya hak kazanmıştır. Firmamız 2019 yılında başladığımız projemiz KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programı tarafından desteklenerek kişisel gelişim ve müzik bölümü adayları için işitme eğitimi yazılım paketi geliştirmektedir.

 • GELECEK EĞİTİMDE

  GELECEK EĞİTİMDE

  Rumeli Salonu | A-40

  "Gelecek Eğitimde Derneği" olarak yeniliklere ve farklı fikirlere açık, değerlerini bilen, geçmişine saygılı ve geleceğe yön verebilen eğitimcilerin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim etkinliklerini planlıyor ve gerçekleştiriyoruz. Gelecek Eğitimde Derneği, eğitime gönül vermiş ideal sahibi öğretmenler tarafından 26 Mayıs 2014 tarihinde kuruldu. Keşfettiklerimizi, bildiklerimizi eğitime gönül veren herkesle paylaşmak için yola çıktık. Öğretmenlerin gelişimine olumlu katkı sağlamayı ve onlar için vazgeçilemeyecek temiz bir bilgi kaynağı olmayı hedefliyoruz.

 • GİLBO ELEKTRONİK MAKİNE ENERJİ GIDA İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • HNC EĞİTİM VE GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  HNC EĞİTİM VE GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | B-40

  HNC Akıllı Tahta firması Denizli'de 2010 yılında kurulmuş olup, 2013 yılından bu yana akıllı tahta, dokunmatik ekran, mini pc ve all in one pc ürünlerinin imalatını yapmaktadır. Şu anda marka okullar başta olmak üzere, üniversiteler, savunma sanayi ve askeriye, kurumsal firmalar ve devlet dairelerine ürünlerimizi sunmaktayız. Yerli imalat yaparak ürünlerimizi ve yazılımımızı Türk Eğitim anlayışına göre tasarlayıp, ülkemizin eğitim alanındaki yatırımlarını güçlü ürünlerle destekleyerek kullanıcılarımıza en iyi teknolojik ortamı sağlamak en önemli amacımızdır. Şu anda Denizli fabrikamız başta olmak üzere, Ankara ve İstanbul'da bulunan ofislerimiz ile Türkiye'nin her bölgesinde siz kullanıcılarımıza artık çok yakınız. Akıllı Tahta bizim işimiz.

 • HOKKA BİLİŞİM İTH. İHR. PAZ. LTD. ŞTİ.

  HOKKA BİLİŞİM İTH. İHR. PAZ. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | A-51

  Hokka Bilişi olarak verimliliği artıran, zaman kullanımını etkinleştiren teknolojilerede yatırım yapmaktayız. Şirketimiz ,kişisel ve kurumsal eğitim hayatında kullanılabilecek, ileri ve etkin teknolojileri bulup piyasa sunmaktadır.

 • ICU ENGLISH

  ICU ENGLISH

  Rumeli Salonu | D-41

  ICU English was established in 2010 and has been providing English Language Learning Solutions to schools, universities, corporations and governments. Our system is suitable for individual learning as well as integrating it into the academic programme. Our system specifically focuses on improving speaking and accent reduction. It is aligned with the CEFR standard. - 24/7 Online learning together with Coursebook and Workbook - Learning from Beginner to Advanced Level (A1-C2) - Video lessons covering day-to-day situations - School and teacher access to track learner progress - Fully flexible to enable schools to add their own content

 • İM PARK BİLİŞİM LTD. ŞTİ.

  İM PARK BİLİŞİM LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU | C-60

  İM PARK olarak yenilikçi eğitim teknolojileri ile ilgili ürünler sunmaktayız; DijiDemi, RokoDemi ve Yayıncılık.net. Paydaşlarımız ve alanında uzman 30’dan fazla personelimizle sürekli üretiyor, araştırıyor ve geliştiriyoruz. Dijidemi’de MEB müfredatına uygun 320.000’den fazla video çözümlü soruları barındıran dijital koçluk hizmeti sunmaktayız. Rokodemi’de ise STEM destekli dijital robotik kodlama eğitimleri için okullarımıza hem danışmanlık hem online hizmetler sağlıyoruz. Yıllardır yayınevlerimizin dijital destek ihtiyaçlarını Yayıncılık.Net’le desteklemekteyiz. Tüm diğital eğitim ihtiyaçlarınız için İM PARK hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.