2021 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
27-29 Mayıs 2021, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2021 Katılımcı Listesi

  • Placeholder

    FİZİK OFİSİ - MEHMET GÜMÜŞ

    Rumeli Salonu | A-52

  • FOLLETT

    FOLLETT

    Rumeli Salonu | E-42

  • FUNFOX YAZILIM BİLİŞİM AR-GE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

    FUNFOX YAZILIM BİLİŞİM AR-GE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

    Rumeli Salonu | E-55

    Funfox Yazılım, 2018 yılında TÜBİTAK 1512 BIGG Programı ve KOSGEB Girişimcilik Destek Programı desteği ile Sivas Cumhuriyet Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren, müzik ve multimedya için eğitim ve uygulama yazılımları geliştiren bir firmadır. 2019 yılında etkileşimli akıllı tahtalar için MIDI tabanlı, 24 modülden oluşan Müzisyen Dünyası adlı müzik eğitim yazılım paketi geliştirilmiştir. Projemiz Horizon2020 SME-Instrument programı kapsamında avrupa konseyi tarafından etki, mükemmeliyet ve kalite kriterleriyle değerlendirilerek yüksek kalite belgesi "Seal of Excellence" sertifikası almaya hak kazanmıştır. Firmamız 2019 yılında başladığımız projemiz KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programı tarafından desteklenerek kişisel gelişim ve müzik bölümü adayları için işitme eğitimi yazılım paketi geliştirmektedir.

  • GELECEK EĞİTİMDE

    GELECEK EĞİTİMDE

    Rumeli Salonu | A-40

    "Gelecek Eğitimde Derneği" olarak yeniliklere ve farklı fikirlere açık, değerlerini bilen, geçmişine saygılı ve geleceğe yön verebilen eğitimcilerin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla eğitim etkinliklerini planlıyor ve gerçekleştiriyoruz. Gelecek Eğitimde Derneği, eğitime gönül vermiş ideal sahibi öğretmenler tarafından 26 Mayıs 2014 tarihinde kuruldu. Keşfettiklerimizi, bildiklerimizi eğitime gönül veren herkesle paylaşmak için yola çıktık. Öğretmenlerin gelişimine olumlu katkı sağlamayı ve onlar için vazgeçilemeyecek temiz bir bilgi kaynağı olmayı hedefliyoruz.

  • GİLBO ELEKTRONİK MAKİNE ENERJİ GIDA İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
  • HNC EĞİTİM VE GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC.  LTD. ŞTİ.

    HNC EĞİTİM VE GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

    Rumeli Salonu | B-40

    HNC Akıllı Tahta firması Denizli'de 2010 yılında kurulmuş olup, 2013 yılından bu yana akıllı tahta, dokunmatik ekran, mini pc ve all in one pc ürünlerinin imalatını yapmaktadır. Şu anda marka okullar başta olmak üzere, üniversiteler, savunma sanayi ve askeriye, kurumsal firmalar ve devlet dairelerine ürünlerimizi sunmaktayız. Yerli imalat yaparak ürünlerimizi ve yazılımımızı Türk Eğitim anlayışına göre tasarlayıp, ülkemizin eğitim alanındaki yatırımlarını güçlü ürünlerle destekleyerek kullanıcılarımıza en iyi teknolojik ortamı sağlamak en önemli amacımızdır. Şu anda Denizli fabrikamız başta olmak üzere, Ankara ve İstanbul'da bulunan ofislerimiz ile Türkiye'nin her bölgesinde siz kullanıcılarımıza artık çok yakınız. Akıllı Tahta bizim işimiz.

  • HOKKA BİLİŞİM İTH. İHR. PAZ. LTD. ŞTİ.

    HOKKA BİLİŞİM İTH. İHR. PAZ. LTD. ŞTİ.

    Rumeli Salonu | A-51

    Hokka Bilişi olarak verimliliği artıran, zaman kullanımını etkinleştiren teknolojilerede yatırım yapmaktayız. Şirketimiz ,kişisel ve kurumsal eğitim hayatında kullanılabilecek, ileri ve etkin teknolojileri bulup piyasa sunmaktadır.

  • ICU ENGLISH

    ICU ENGLISH

    Rumeli Salonu | D-41

    ICU English was established in 2010 and has been providing English Language Learning Solutions to schools, universities, corporations and governments. Our system is suitable for individual learning as well as integrating it into the academic programme. Our system specifically focuses on improving speaking and accent reduction. It is aligned with the CEFR standard. - 24/7 Online learning together with Coursebook and Workbook - Learning from Beginner to Advanced Level (A1-C2) - Video lessons covering day-to-day situations - School and teacher access to track learner progress - Fully flexible to enable schools to add their own content

  • İSTANBUL ÖĞRETİM VE EĞİTİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

    İSTANBUL ÖĞRETİM VE EĞİTİM ARAÇLARI SANAYİ TİCARET A.Ş.

    Rumeli Salonu | B-41

    İstanbul Eğitim, modern çağın getirdiği eğitim yenilikleri kapsamında eğitim kurumlarının teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesinde, projelendirilmesinde ve karşılanmasında dünya lideri Promethean ile birlikte interaktif eğitim teknolojileri ve içerikleriyle çözümler üreterek hizmet vermektedir. Kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz ürün çeşitliliği, alanında uzmanlaşmış personelleri ve satış sonrası eğitim ve destek ekibiyle kurumsal hizmet sunmaktadır. İstanbul Eğitim’in temel ilgi alanları, eğitim teknolojileri ile yazı tahtalarıdır. Özellikle akıllı tahta sistemlerinde dünya lideri Promethean’ın tek Türkiye distribütörüdür. Eğitime yapılan her yatırım ülkemizin geleceği için atılmış önemli bir adım olduğundan, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla öğrencilerimizin eğitimine en verimli katkıyı sağlamayı amaçlayarak hareket ediyoruz.

  • JEDİ TABLET MOBİL TEKNOLOJİLERİ

    JEDİ TABLET MOBİL TEKNOLOJİLERİ

    Rumeli Salonu | D-52

    AKILLI TAHTA ,DOKUNMATİK MASA,KİOSK , TABLET PC ÜRETİM

  • KIDZANIA

    KIDZANIA

    Rumeli Salonu | E-32

    KidZania İstanbul, dünyadaki KidZania’ların 16.'sı olarak 2014 yılında, Akasya’da 10.000 m2’lik bir alana kuruldu. Tüm çocukların mutlu ve eğlenirken öğrenebilecekleri bir dünyasının olması hedefiyle çıkılan bu yolda 1,5 milyondan fazla ziyaretçi ağırlandı. KidZania İstanbul, çocukların kendilerini özgür hissettikleri, yaratıcılıklarını kullandıkları, ürettikleri, iş birliği yaptıkları ve finansal okuryazarlığı öğrendikleri gerçek hayatın simülasyonu olan çok özel bir şehirdir. Kurulduğu günden bu yana 0 - 14 yaş aralığındaki çocuklar, meslekleri deneyimlerken takım çalışmasını, toplumda birey olmayı ve saygılı davranmayı yaşayarak öğreniyor. Bankası, hastanesi, süpermarketi, tiyatrosu, üniversitesi, itfaiyesi, stadyumu, sokakları, fabrikaları ve meydanı ile 67 farklı aktivite alanına sahip gerçek bir şehirdir.

  • KONTEK EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

    KONTEK EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

    Rumeli Salonu | C-33

    KET, Kontek Eğitim Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. olarak kurulduğu günden bugüne kadar konusunda uzman kadrosu ve eğitim teknolojileri sektöründe dünyanın önde gelen marka distribütörlerinin geniş ürün yelpazesi ile yüksek teknolojili çözümlerle faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Firmamız, verdiği hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemekte, bu amaçla ürün satışı dışında teknik danışmanlık, satış sonrası ürün, ekipman ve sistemin devreye alınması, kullanıcı eğitimlerinin verilmesi, garanti kapsamı dahilinde veya dışında servis ve bakım hizmetlerinin verilmesi gibi hizmetleri de titizlikle yerine getirmektedir.