2021 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
27-29 Mayıs 2021, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2021 Katılımcı Listesi

 • BİLGE ADAM BİLGİSAYAR VE EĞİTİM HİZM. SAN. TİC. A.Ş.
 • BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ

  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMCİLERİ DERNEĞİ

  Rumeli Salonu | E-33

  Bilişim teknolojileri eğitimcileri derneği ülkenin her köşesinden eğitimci üyesi bulunan bir sivil toplum kuruluşudur. Derneğin çatısı altında Bilişim Teknoloji Öğretmenleri, bu öğretmenleri yetiştiren akademisyenler ve ilgili bölümlerde okumakta olan öğretmen adayları bir araya gelmekte ve alanın eğitimi, eğitimde bilişim teknolojilerinin kullanımı, toplumdaki ihtiyaçların karşılanması, alanla ilgili araştırmaların yürütülmesi ve 21. yüzyıl yeterlilikleriyle donatılmış öğrenciler yetiştirmek temelinde çalışmalar yürütmektedir.

 • CANON EURASIA GÖRÜNTÜLEME VE OFİS SİSTEMLERİ A.Ş.
 • CHIMP 3D (TELF TEKNİK ELYAF FİLAMENT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ)
 • DİRENC.NET (İNT-EL İNTERNATİONAL ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  DİRENC.NET (İNT-EL İNTERNATİONAL ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  Rumeli Salonu | D-42

  Sektörün ilk ve lider firması olarak ; Müşterilerimize birçok yeni teknoloji ürününü sunmakta ve teknik desteğini sağlamaktayız... Maker ürünleri , Programlama kartları , 3D printer , Robotik ürünler , Elektronik komponentler... Okul , Atölye ve Laboratuar ekipmanları ile 10bin+ kalem ürün ile müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

 • E&K ARGE MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

  E&K ARGE MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | A-53

  TbaAkademi, Düzce Üniversitesi Teknopark’ta bulunan E&K Ar-Ge Mühendislik firmasının geliştirdiği online eğitim platformudur. TbaAkademi, Ülkemizdeki K12 düzeyine kadar olan özel ve devlet okullarına E&K Ar-Ge Mühendislik tarafından kurulan robotik ve kodlama atölyelerinde verilecek olan eğitim müfredatının ve ders içeriklerinin bulunduğu bir online eğitim platformudur. TbaAkademi içerisindeki ders içerikleri ve öğrenim çıktıları alanında yetkin ÖğretimÜyeleri tarafından farklı eğitim düzeyinin ve yaş gruplarının öğrenme şekilleri göz önünde bulundurarak geliştirilmiştir. TbaAkademi olarak, StemKodLab Kodlama ve StemRoboLab Robotik eğitim setlerinin yanısıra, Scratch kodu, Arduino,3Dyazıcı,Drone,Robot,Ahşapİşleme, Nesnelerin İnterneti, Endüstri 4.0 ve Yapay Zeka gibi alanlarda hem öğrencilere yönelik hem eğitimcilere yönelik eğitimler düzenlemektedir.

 • EDDİNG OFİS VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

  EDDİNG OFİS VE KIRTASİYE ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

  Rumeli Salonu | C-12

  edding AG ve edding International firmalarının ortaklığı ile 4 Haziran 2001 tarihinde kurulan edding Türkiye; edding markalı markörler ve yazı gereçleri, Legamaster markalı görsel iletişim ürünlerinin Türkiye’de pazarlama ve satışını yapmaktadır. Bugün Türkiye pazarının önemli bir bölümüne hitap eden edding Türkiye, profesyonel yaklaşımı, geniş dağıtım ağı ve maksimum hizmet kalitesi ile ürünlerini en iyi şekilde tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor. Avrupa’nın önde gelen kalem üreticilerinden biri olan edding, markör ve yazı gereçlerinin tümünü, metalden cama, plastikten porselene, kağıttan ahşaba kadar çeşitli yüzeylerde, son kullanıcıların yazım ve işaretleme konusundaki tüm ihtiyaçlarını giderebilmek için geliştirmiştir. Kısacası, her yüzeye uygun bir edding mutlaka vardır!

 • EDPRO LLC

  EDPRO LLC

  RUMELİ SALONU | A-50

  AMPERIA KIT is a cost-effective & Smart STEM product that can be used for all kinds of electrical & magnetic real-world lab experiments. This is an Easy, Mobile & Safe way to bridge the gap between Physics theory and the joy of playing! Our innovational KIT - AMPERIA is made for learning and practicing with ability to measure digital live data from experiments.

 • EDU TECH (ÇAĞIL TEKNİK EĞİTİM İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)
 • EDUCAT (EĞİTİMTEK EĞİTİM HİZ. VE DAN. LTD. ŞTİ.)

  EDUCAT (EĞİTİMTEK EĞİTİM HİZ. VE DAN. LTD. ŞTİ.)

  Rumeli Salonu | A-11

  Tüm Seviyelerde Türkiye’nin alanında uzman öğretmenlerin hazırladığı en geniş online içeriğe sahip Robotik, Kodlama ve STEM Müfredatı EducatHUB ve okul öncesi için VEX123, ilkokul için VEXGO, ortaokul için VEXIQ ve lise için VEXV5 setleriyle dünyanın en büyük robotik turnuvalarına öğrencilerimizi hazırlamaktadır. Dünya'nın en büyük robotik yarışmasını organize eden VEX Robotics'in ilkokul, ortaokul öğrencileri için VEX IQ, Lise ve Üniversite öğrenciler için VEX V5 ürünlerinin Türkiye satışı ve yarışmalarını organize ediyoruz. Yarışma detayları için www.egitimdeinovasyon.org VEX Robotics ürünleri için www.educat.com.tr adresine bakabilirsiniz.

 • EDUPAGE İNTERAKTİF EĞİTİM VE YÖNETİM SİSTEMİ & ASC TIMETABLES (K12 BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  EDUPAGE İNTERAKTİF EĞİTİM VE YÖNETİM SİSTEMİ & ASC TIMETABLES (K12 BİLİŞİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  RUMELİ SALONU | C-61

  Edupage, eğitim kurumlarını değişen şartlara, yeni nesillere ve geleceğe hazırlar… Edupage ile eğitim kurumları, kendi interaktif ders anlatım sunularını, dijital gelişim takip ve pekiştireç testlerini oluşturmalarına imkan sağlarız. Bu sayede kendilerine, dolayısıyla öğrencilerine özel, uzun yıllar kullanabilecekleri kurumsal içerik kütüphanesine sahip olmalarını sağlarız. Edupage’in 3 aşamalı eğitim modeli ve kurumsal içerik kütüphanesi ile, eğitim kurumlarının yüz-yüze ve uzaktan-eğitim süreçlerinin planlı-sistematik ilerlemesini sağlarız. Öğrencilerin konsantrasyon sürelerinin etkili kullanılarak ders başarısının arttırıldığı, yeni nesil öğrenci-veli-öğretmenlerin beklentilerini karşılayan eğitim-öğretim ortamı sağlarız. Edupage dijital gelişim takip ve pekiştireç testlerini ile öğrencinin gelişiminin, veli-öğretmen-yönetim tarafından anlık-takip edilmesini, geliştirilmesi gereken noktaların günlük tespit edilmesini sağlarız.

 • EMN EĞİTİM CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.