2020 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi
1-3 Ekim 2020, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2020 Katılımcı Listesi

 • KZ MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  KZ MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU | C-32

  KZ Mekatronik bir mühendislik şirketidir. Mesleki ve teknik eğitim için eğitim donanımları üretilmektedir. Üretilen ürünler yurt içine ve yurt dışına satılmaktadır. Eğitim donanımları üretilirken edindiğimiz pratik bilgi ve tecrübe, savunma sanayi projelerinde de kullanılmaktadır. Sivil alanda, örneğin; Balıkesir Ticaret Borsası için RFID sistemi, Yörsan firmasına haberleşme modülleri gibi anahtar teslim projeler yapılmaktadır . Polis Özel Harekat’a 420 adet operasyonel ürün için Ar-Ge süreci yürütülmüştür ve ürünler teslim edilmiştir. SSB Yenilikçi Sistemler Grup Başkanlığı tarafından yürütülen projede (İnsansız Kara Aracı), faydalı yük modülleri ve komuta kontrol birimi için Ar-Ge süreci başlatılmıştır. EGM Kriminal Daire Başkanlığı ile proje hazırlığı süreci başlatılmıştır.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • MRT STEAM ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

  MRT STEAM ULUSLARARASI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

  RUMELİ SALONU | D-44

  MRT STEAM 21. yy’ın gerektirdiği eğitim anlayışına uygun olarak; dünyada STEAM olarak bilinen Bilim (Science), Teknoloji (Technology), Mühendislik (Engineering), Sanat-Tasarım (Art) ve Matematik (Mathematics) öğretim tekniklerini kullanmaktadır. Robotik kodlama eğitimlerinde hedefimiz öğrencilere inovasyon, yaratıcılık, problem çözme, analitik düşünme, teknoloji okur-yazarlığı gibi yetkinlikleri kazandırmaktır. My Robot Time’ın Türkiye distribütörü olan firmamız ulusal ve uluslararası robotik kodlama yarışmaları ve eğitim planlamalarıyla robotik sistemlere ilgi duyan, kendini geliştirmek isteyen öğrencilere gerekli olanakları sağlamaktadır. Uluslararası Gençlik Robot Birliği’nin (IYRA) üyesi olup, Uluslararası Gençlik Robot Yarışmalarına (IYRC) katılım sağlamaktayız.

 • Placeholder
 • Placeholder

  NARA EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

  RUMELİ SALONU | E-30

 • Placeholder
 • ÖĞRETMENİM DERGİSİ

  ÖĞRETMENİM DERGİSİ

  RUMELİ SALONU | E-59

  Yayın hayatına 2007 yılında başlayan ÖĞRETMENİM Dergisi, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı ve İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri başta olmak üzere özellikle İstanbul genelindeki eğitim-öğretim kurumları, öğretmenler gibi eğitim sektöründeki tüm paydaşlar tarafından beğeniyle ve yakından takip edilmektedir. Yayın hayatında 12 yıl, 133 sayıyı geride bırakan ÖĞRETMENİM Dergisi, sayfalarına taşıdığı haber, makale, söyleşi ve röportajlarıyla eğitim sektörümüzün gelişmesine ve Türkiye’deki eğitimin kalitesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağlamaktadır. Dergi bünyesine sonradan dahil olan Öğretmenim Dergisi Yayınlarının hali hazırda okur severlerin beğenisine sunulmuş olan 41 kitabı tüm kitapevleri ve sanal kitap marketlerde satılmaktadır.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • ROBOKIDS - ELÇİN MERT

  ROBOKIDS - ELÇİN MERT

  RUMELİ SALONU | A-42

  Firmamız, Manisa merkezli bir firma olup; bünyesinde RoboKids Manisa gibi robotik ve kodlama alanında eğitim veren ayrı bir kuruluşu barındırmaktadır. Sahip olunan bilgiler ve hiç bitmeyen deneme süreçleri neticesinde, çocuklarınızın öğrenmesine en çok yardımcı olacak araçları güncel olarak sizlere sunmaktayız. RoboKids, sizlere Lego gibi Dünyaca ünlü akıl/zeka oyunları sunan markaların ürünlerini sunar. Bu bağlamda, sitemizde ki tüm ürünler; uluslararası alanda kendisini kanıtlamış markaların ve/veya özel olarak firmamız tarafından temin edilerek, gerekli test süreçleri tamamlanmış olan ürünlerin satış halidir. Güven içerisinde tercih edebilir, çocuğunuzun gelişim ve oyun süreçlerine olumlu katkılar sağlayabilirsiniz.

 • ROBOTEL INC.

  ROBOTEL INC.

  | E-41

  Let’s Talk! English is an ESL/ELL digital curriculum integrated with our award-winning SmartClass+ Language Teaching Platform. Let’s Talk! English supports CEFR proficiency levels A1, A2, B1, B2 and C1 courses with 400+ activities per course. Activities include reading, writing, listening, speaking, quizzes and pronunciation (AI-based speech recognition). The SmartClass+ Language Teaching Platform supports a blend of self-access and classroom-based activities. Students have 24/7 access to self-study, cloud-based activities. Teachers can assign activities, review & grade student work and leave feedback for students. Most activities use auto-grading to provide instant feedback to students. AI-based speech-recognition is used to auto-grade pronunciation activities.