2020 Katılımcı Listesi - GESS Türkiye & Türkiye ETZ
English
2020, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

2020 Katılımcı Listesi

 • ADA GÜZEY MÜHENDİSLİK YAZILIM MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  ADA GÜZEY MÜHENDİSLİK YAZILIM MEKATRONİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU | A-32

  Firma Erzurum da ATA Teknokent bünyesinde faaliyet göstermektedir.Hali hazırda, 'Akıllı Tahtalarla Uyumlu, Orta Öğretim İçin Müfredat Görselleştirici Eğitim Setleri' projesi üzerinde çalışmaktadır. Bu kapsamda akıllı tahtalarla uyumlu robotik setlerle, etkileşimli bir ortam sağlanarak, fen bilgisi dersi müfredatının daha akılda kalıcı ve pratik bir şekilde anlatılmasına olanak sağlanmaktadır. Öğrencilere fen bilgisi dersini ezber sisteminden çıkartıp, deney düzeneği sayesinde akıllı tahtada gerçek zamanlı görmesi ile bilgilerin gerçek yaşamda uygulanabilirliği ve problem çözme tekniklerinin/metodlarının geliştirilmesi, merak, araştırma ve yaratıcılık özelliklerinin öne çıkartılması amaçlanmıştır.

 • ADVANCITY- İKAMPÜS (CAZ BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.)

  ADVANCITY- İKAMPÜS (CAZ BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.)

  RUMELİ SALONU | D-45

  1999 yılından buyana eğitim yazılımı yapan Advancity, eğitim planlaması ve uzaktan eğitim konularında uzmanlaşarak, halihazırda Türkiye çapında 85 üniversitenin tercihi haline gelmiştir. Yüksek Öğrenimde Alms, Aplan, Asoys, Atube ve Perculus yazılımlarının üzerine, şimdi de K12 sektörü için iKampüs yazılımı ile Okul ve Eğitim Yönetimi alanında yeni bir dönem başlatmıştır. iKampüs, özel okulların işletme yönetimi, süreç yönetimi ve eğitim yönetimi organizasyonlarını tek bir platform üzerinden idare etme imkanı sağlar.

 • ALİZE PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ALİZE PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  RUMELİ SALONU | A-20

  Alize markasıyla 50'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren firmamız, inovasyonları ve patentli ürünleriyle dünya iplik sektörünün öncü firmalarındandır. Eğitim materyali olarak da kullanılması destekleknen Patentli ürünlerinden biri olan Puffy ile, şiş tığ kullanmadan kendinden ilmekli yapısı sayesinde el ile örülerek örgü yüzeyi oluşturulabiliyor. İlmekleri birbirinin içerisinden geçirerek çok farklı projeler yapılabiliyor. Üstelik her yaşa uygun ve tehlikesiz.

 • ALPHA PUBLISHING

  ALPHA PUBLISHING

  | A-50

  Alpha Publishing is a leading educational publisher that specializes in producing high quality programs and resources for US K-12 education and English Language Teaching and Learning. Working in the Middle East, Asia, Africa and Latin America, our dedicated publishing team pay the utmost attention to the delivery of globally recognized and culturally appropriate content, through our books and eAlpha, our digital CLMS platform. ‘We are in the region, for the region’.

 • ARÇELİK PAZARLAMA A.Ş.

  ARÇELİK PAZARLAMA A.Ş.

  RUMELİ SALONU | B-10

 • ARGEMSAN EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  ARGEMSAN EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  RUMELİ SALONU | A-22

  Argemsan Eğitim Teknolojileri, üniversite ve meslek liseleri için akışkanlar mekaniği, yenilenebilir enerji, iklimlendirme, soğutma gibi 13 farklı alanda 150 çeşit eğitim seti üreten, ürettiği uygulamalı eğitim cihazları ile üniversiteler ve meslek liselerinde eğitim kalitesinin artmasını sağlayan bir şirkettir. Aynı zaman Argemsan, savunma sanayiinin yerlileşmesine ve millileşmesine ürettiği deney ve test cihazları ile destek sağlamaktadır. Özel sektör firmalarının ür-ge çalışmaları için de deney ve test cihazları üreten Argemsan, ihracat ile büyüyen bir şirkettir.

 • Placeholder

  BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

  RUMELİ SALONU | C-40

 • Placeholder

  BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

  RUMELİ SALONU | C-41

 • Placeholder

  BENMAKER ERKEN YAŞ EĞİTİM GEREÇLERİ SAN. TİC. VE HİZ. A.Ş.

  RUMELİ SALONU | E-21

  BenMaker çocukların kafası, kalbi ve elleriyle üretim becerileri kazanmasını hedefleyen ve bu amaca ulaşmak için üretim becerileri araçları geliştiren %100 yerli eğitim teknolojileri firmasıdır. 5 yıllık uzun ve detaylı bir ARGE süreci sonrası, Ekim 2016’da Bursa’da faaliyetlerine başlayan BenMaker, üretimini gerçekleştirdiği “Ahşap Şekillendirme ve Tasarım Seti” ile birlikte, okullarda maker hareketine yönelik çalışmalar yapan öğrencilere üretme olanakları sağlamaktadır. BenMaker Üretim Becerileri Atölyeleri, hali hazırda 340’dan fazla okulda kurulmuş olup çocukların hayallerine hizmet etmektedir. BenMaker Ahşap Tasarım ve Şekillendirme Setleri Torna Modülü, Zımparalı Testere Modülü ve Matkap Modülünden oluşmaktadır.

 • BENQ ASIA PACIFIC CORPORATION TÜRKİYE İRTİBAT BÜROSU
 • BINARY LOGIC SA.

  BINARY LOGIC SA.

  | E-23

  Binary Logic was founded in 1982 by educators who saw the need for new ways and methods of using technology to enrich students’ learning experience. The ELT Skills platform makes English language learning practical, flexible and fun. Digital Kids, Digital Teens and ICT Skills based on international ICT curricula and exams revolutionise the Computing-ICT subject in primary and secondary schools as well as colleges and universities.

 • BİLGE ADAM BİLGİSAYAR VE EĞİTİM HİZM. SAN. TİC. A.Ş.

  BİLGE ADAM BİLGİSAYAR VE EĞİTİM HİZM. SAN. TİC. A.Ş.

  RUMELİ SALONU | C-51

  BilgeAdam 23 yılı aşkın bir süre içerisinde kendi Akademileri bünyesinde bilişim teknolojileri alanında 100,00 in üzerinde mezun vermiştir. Bugün itibarı BilgeAdam sadece bir bilişim eğitimleri firması değil aynı zamanda "Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi" listesindeki şirketlerin büyük çoğunluğuna yazılım, outsource IT personeli tedariği, teknoloji danışmanlığı hizmeti veren ve 1200 personeli bulunan alanının en çok tercih edilen kurumudur. BilgeAdam TechSchool okulunuzda BilgeAdam kalite standartlarında teknoloji eğitimlerini tüm öğrencilerinize erişilebilir kılmaktadır. BilgeAdam TechSchool, *TechGuru *TechClass *TechAcademy *TechLab Olarak 4 çözümden oluşmaktadır.